SUB CLUB, SUN 2 - Administratore

Blondā adminitratore dod solārija krēmus vīriešiem par brīvu (savu personīgo), kādēļ man, kā sievietei būtu par to jāmaksā 2, 50 Ls!? Varbūt man arī pienāktos vismaz vienu reizi viņas personīgais? Nauda ietaupītos:D
Kapēc abonomentiem nav 40 % atlaide uz solarija krēmiem, kā rakstīts skatlogā? Man ir abonoments par 16 Ls un solārija krēmi ar atlaidi arī nepienākas - vai te ir kāda sazvērestība pret sieviesu dzimumu? :D
Vēlos palikt anonīma - man vēl palicis dažas sauļošanās reizes - vēl acis izskrāpēs :D

I Inokentijs 12.01.2011

Vai cik Tu neattapīga !? Pārģērbies par veci un viss būs čikiniekā, apkalpos, samīļos, iesmērēs !

M mana 12.01.2011

Tas ir brīvības ielā? Tas Ultra tan???

B Barbala 18.01.2011

Tas atrodas uz Brivibas 109 :)

J Jaliana 15.02.2011

Bet man šī stūdija ļot ļoti ļoti patīk! apmeklēju solāriju jau divus gadus. Laipna apkalpošana, viszemākās cenas, baigi labs iedēgums. Nopērcu abonementu pa 22Ls un visu laiku bija 40% atlaide krēmiem. "Blondā" administratore- vislābākā, visu laiku smaidīga, jautra, laipna. Man un kafiju piedāvāja un tēju un konfektes :-) ka arī šampanieti svētkos! Visiem ieteicu!

E Esesesseseseseses 15.02.2011

Mņāāāā, man arī patīk kupinātas vistas! :D :D :D :D

N nanija 05.03.2011

ak, kungs...nu par ko tu kauc????tak pieaudze sev bumbulus un smere uz tiem administratores kremu cik velies...vai nesaproti ka vinai ari viru vajag???

E edgras 09.03.2011

MAN ARI NEPATIK TA BLONDA ADMINISTRATORE - MAN KREMU DEVA, KAD GAJU - BET DRAUDZENEI, KAS GAJA VELAK TAJA PASA DIENA - NEDEVA, BIJ JAPERK..
SMIEKLIGI - TIESAM LAIKAM VECI GRIB NOGRABT TADA VEIDA :D

JA, SMAIDA VINA - BET SAMAKSLOTI, TAS SMAIDS IR STIVS, NAV PATIESS. VAIRS TUR NEEJAM.

S Sieviete56 13.03.2012

какая разница, купите себе сразу большую баночку крема для загара и пользуйтесь полгода. он стоит не так дорого.
эта девушка вам ничего не должна, зачем говорить "за глаза". если вы такие "справедливые", подойдите к ней сами и спросите о причинах ее действий.