www.sudzibas.lv Suales darbnīca , Kafe Balts ezers Nepatiesa izkartne un reklama.

Suales darbnīca , Kafe Balts ezers - Nepatiesa izkartne un reklama.

Rakstīts cafe bet iekšā nelaiž, neatsaucīgi, cik esam braukusi garām vienmēr spec apkalpošana. Kam tad jāraksta cafe ja nekad nav vaļā. Tāda sajūta ka naudu tikai atmazgā. Kad bija vaļa vienreiz iegajam ar vīru un arī piedāvāja tikai kafiju un kruasanus neko vairāk un kautkādus salātus kā tāds uzņēmums var tur eksistēt? Un par kafiju čeku neizsniedza.

Papildināts Kterina 02.05.2018

Vai atbildēs?

K

Dainis 02.05.2018

Latvijā tā ir interesanta tendence, ka ja cilvēkus, kaut, kas neapmierina apkalpošanā vai arī iestādes darba laiks neatbilst klienta vēlmēm, tātad uzņēmums atmazgā naudu, jo nevar taču nopelnīt ja nestrādā 24 h diennaktī un neapkalpo visus salašņas pēc kārtas :D

Ne jau visas kafejnīcas specializējas klaiņojošu badmiru apkalpošanai. Citas darbojas tikai banketu galdu klāšanai.