Stylish Boutique ''MM'' - Milzīga vilšanās

Parasti nerakstu šādās vietās, jo esmu pacietīga, bet šoreiz viss ir pārkāpis visas robežas.Tātad šī mājas lapa piedāvā iegādāties apģērbus, pusi samaksā uzreiz, pusi pasta stacijā. Piegādes ilgums ir 2-6 nedēļas, jo prece tiek sūtīta no ārzemēm.Iepriekš tiku pasūtījusi šajā mājas lapā 3 preces, atnāca nedaudz ar nokavēšanos, bet atnāca.Pēdējo reizi izvēlējos pasūtīt sev sporta tērpu, pajautāju vai viņš ir pieejams, man atbildēja ka jā, ieskaitīju naudu un gaidīju.Pagāja 6 nedēļas, sporta tērpa nav. Rakstīju viņiem vēstuli ar jautājumu:"Kur sporta tērps ir un vai aizkavējies?!"Uz manu vēstuli gaidīju atbildi vēl 2 nedēļas, kur man atbildēja:"Ka sporta tērps ir atnācis tikai citā krāsa un ka esot jāsūta vēlreiz!", es atbildēju ka gaidīšu sporta tērpu. Vēl pēc 6 mēn., nekādas ziņas atkal sūtīju vēstuli ar tādu pašu jautājumu. Un atbilde man atnāca gandrīz pēc 3 nedēļām, ka ļoti atvainojas, naudu atgriezīs un tuvākajā laikā izsūtīs sporta tērpu un visu summu varēšu samaksāt pasta nodaļā, biju apmierināta kaut vai pēc tik ilgas gaidīšanas, taču atkal pēc 1ned. nekāds sporta tērps neatnāca. Atkal sūtīju vēstuli un jautāju "Kas notiek?" uz ko man atnāca pēc pāris dienām vēstule "Es jums atgriezu naudu!" UN VISS! Beigās tā arī pie sporta tērpa netiku.Tāda izņirgāšanās, šitādu laiku gaidīt un melot. Pats trakākais, ka tās vēstules speciāli netiek lasītas.Vairāk NEKAD nesūtīšu tur neko.

C