www.sudzibas.lv Stūra Dīvāns brāķis/salauzts dēlis stūra dīvānam

Stūra Dīvāns - brāķis/salauzts dēlis stūra dīvānam

Lūgums pēc palīdzības. Nopirkām Stūra dīvānu / Samaksāju ar Karti 459 Latus 13. Oktobrī Mēbeļu namā. Nākamā dienā 14. Oktobrī To Mums pa tiešo no Mēbeļu Nama atveda Mūsu Radinieks.Izpakojot Stūra dīvānu atklājās ka saslauzts sānu dēlis izvelkamajai dīvāna daļai. Zvanījām uz mēbeļu namu - Pagaidām nav atbildes. Tas ir poļu ražojuma cik noprotu M N pasūtījums Firmai Softrans nosasaukums N Vega - P . Dīvānu iekrāva mēbeļu namā M N Darbinieki, izkrāvu Es ar radinieku. Dzīvoju 1 stāvā un nekur netika dīvāns atsists vai lauzīts.
Dzīvojam Ikšķilē Rīgas ielā 2 - 13 lūdzam Jūsu palīdzību dīvāna apmaiņai vai naudas atguvē. Paldies!

R

L lomac 15.10.2011

witam sudam sarkana cena 20 lati.

L Lii 15.10.2011

Gadus piecus atpakalj bija liidziiga situaacija-ar braakjeetu preci. Pirku stikla galdu Meebelju Namaa, atvedu maajaas - pashi vedaam un konstateejaam, ka ieplaisaajis. Sazvaniijaam un vedaam atpakalj, apmainiija bez vaarda runas.. Ar vinjiem vienkaarshi jaarunaa.

R Raimonds 17.10.2011

Paldies Mēbeļu Nama Darbiniecei Bakānes Kundzei Kura Izrādīja Sapratni Un Pretimnākšanu Un Rezultātā Salauztā Mēbeles Daļa Tika Apmainīta. Paldies! Viss Nu Ir Kārtībā. Vien Žēl Nevajadzīgu Nervu Traumēšanu.