Studio Rose - frizetava

Neiesaku nevienam iet uz šo salonu. Strādā jaunas meitenes, kuras latviski 50 % nesaprot.Es viņai saku, ka jānogriež mati ar pakāpīti, pat parādu žurnālā apmēram kādā līmenī, bet viņa paņem un nogriež taisni.. beigās jau teicu.. viss pietiek! Matu garums saīsinājās par 5 cm, iepriekš runāto 2 cm vietā un no ''pakāpītes'' ne miņas, ne ziņas..!!!!!
Pie tam keratīna maskas vietā liek lietota parastā, jo esmu šīs maskas piekritēja, tādēļ zinu, ka piedāvājums - ko varēja iegādāties atlaižu portālos ir vienkārša cilvēku maldināšana.
Viennozīmīgi padomājiet, vai ir vērts iet uz šo salonu, ja patiešām tur strādā jaunas meitenītes, kuras ir apmācītas uz vienkāršiem pamatiem, bez jebkādām priekšzināšanām. pamēģināju iegādāties kuponu un secināju, ka tā bija pēdējā reize, sevišķi jau šajā ''salonā'' kur mūzika ir skaļa, ne normāla apkalpošana, ne kvalitatīvi meistari!!!!!!!!!

E elkatrin 30.03.2012

Neko nevaru teikt par keratīna masku - neesmu līdz šim to mēģinājusi, tādēļ nav ar ko salīdzināt, taču jaunā meitenīte - friziere izveidoja ideālu matu griezumu. To, ko līdz šim vēlējos panākt, taču pat pēc fotogrāfiju rādīšanas un stāstīšanas nevienā citā salonā nevarēja izdarīt (gandrīz gadu biju laba friziera meklējumos, un īsam griezumam tas nepieciešams bieži), taču šajā salonā biju patīkami pārsteigta. Drīz atkal jāgriež mati - iešu uz Studio Rosse!
Varbūt Tev, Miku, vienkārši nebija matu diena? :)

M mdra 30.03.2012

pilnīgi piekrītu Mikus!
biju uz salonu izmantot iegādāto kuponu.. sazinājāmies kā nu sanāca - pusi latviski pusi krieviski, jo es krieviski ļoti maz māku un friziere - latviski..
procedūra, kuri vajadzēja ilgt līdz 90 min man beidzās jau pēc 30 min. bet tas tā.. tā maska matiem neko nedeva un griezums vnk drausmigs sanāca. teicu, ka gribu tikai lai aplīdzina bojātos galus.likās, ka griež māceklis, nevis frizieris.. . man iepriekš bija salīdzinoši gari un ar pakāpi mati, pēc šodienas pat nezinu kā viņus var dēvēt.. jo pakāpe pārsvarā ir zudusi, bet dažās vietas kādas paliekas no tā var redzēt.. pilnīgi raudiens nāca.. šodien pierakstījos pie savas frizieres, lai šī cenšas ko saglābt..

E easy 01.04.2012

Arī es biju uz Studio Rose, franču manikīrs ar geliš noturējās pāris dienu, kuram bija jāturās nedēļas. Tagad sēžu un ņemu nost. Tieši tāds pats variants par valodu- gandrīz sanāca tāda kā zīmju valoda. Viss tādā steigā, ka pēc manikīra jau nākamais klients un man jāskrien jau ārā no "salona". Šķiet, ka vienīgais mērķis- nopelnīt uz kvantumu, nevis iegūt klientus, tā kā, dāmas, apdomājiet, varbūt ir vērts izmēģināt citu salonu ;)

I Ieva.a 03.04.2012

Nevaru piekrīst negatīviem apgalvojumiem. Liels paldies manai frizierei Taņai, kura izveidoja tādu matu griezumu, kādu es gribēju. Visas procedūras bija izdarītas bez jebkādam problēmām. Meitene bija laipna, gatava uzklausīt un vispār ļoti komunikabla.
Jā, salonā strādā jaunas meitenes, bet tas ir tīri normāli. Loģiski padomājot, jaunie frizīeri taču arī kaut kur sāk strādāt, lai dabūtu sev pieredzi. Latviešu lielāka problēma ir tāda, ka ieraugot krieviski runājošo darbinieku, tiek vērtēts nevis darbinieks un viņa darbs, bet pats cilvēks, kura dzimtā valoda nav latviešu.

K khhh 23.04.2012

Arī man diemžēl ar šo salonu ir negatīva pieredze. Man bija kupons uz franču bizēm. Tā pat kā šī raksta sākuma autore arī es nevarēju atrast šo iestādi, pa telefonu gan administratore jau bija iemācījusies paskaidrot latviski kā viņus atrast. Arī mani sagaidīja divas dāmas un nepiedāvājot apsēsties vai virsdrēbes nolikt, var teikt, ka nepievērsa uzmanību!!!
Sāku apdomāt vai maz taisīt šīs bizes, kad kliente pirms manis ieraugot rezultātu sāka RAUDĀT! Iedomājieties cilvēkam uz kāzām jāiet, bet viņu izcūko. Frizūra bija goda vārds drausmīga... Kundzi gan viņas nomierināja piedāvājot uztaisīt make up (šo rezultātu gan neredzēju, jo biju jau prom :D).
Tad pienāca mana kārta. Meitene (par frizieri man viņu grūti nosaukt) nejēdz ne runāt, ne arī kā vēlāk izrādijās NESAPROT latviski!!! Šī man kā mazam skuķim uztaisīja divas bizes! Es saku, ka šitā neies cauri, jo es taču teicu, ka man vajag, lai frizūra ir ar ciet matiem, es aizrādīju ka frizūrai ir "gaiļi", bet šī izlikās nedzirdam(lai gan visdrīzāk nesaprata manis teikto). Tad nu sataisīja man kaut kādu kliņģeri aizmugurē, sasprauda 20 matu sprādzes, kuras tur arī rēgojās... Es sapratu, ka jau divreiz aizrādot meitenei par frizūru, aizrādīt vēl trešo būtu lieki, jo vienkārši neko labāku uztaisīt viņa nemāk...Ja, godīgi man bija kauns iet pa ielu ar šādu frizūru, līdz ko nokļuvu mājās, tā tika izmazgāta

S studiorosse 07.05.2012

Cieníjama, khhh!
Més, Studio Rosse vadíba, gribam pateikt, kaJjúsu sudzíba neatbilst patiesai, jo Jús, sézot malá, nedzirdéjat visu, kliente raudája, vispár, par citu lietu, kura nebija saistíta ar salona pakalpojumiem un vinai netika piedáváts make-up par neapmierinatíbu, jo vinai bija kupons uz bizíti un make-up. Ko més varam pateikt par músu pakalpojumu tiesi Jums.Meistare uzstaisíja bízítes, kurus Jús prasíjat, un ja Jums neiepatikas frizúra, kápéc jús uzreiz nepateicat to meistrei, jeb administratoram!
Par uzmaníbu varam pateikt to, ka visien klientiem tiek piedaváts nolikt virsdrébes un tiek piedaváta téja, vai kafija un tika piedáváts arí Jums!

Tápéc so sudzíbu varam skaitít par safabricéjumu.

D D&G 15.05.2012

hmmm..nopirku kuponu uz pedikiiru ar Swarowski, teica, ka viniem pedikirs tiek veikts masazas kreslaa, iespaids vismaz pa tel.palika labs, iesu nomeeginaat piektdien, zinoshu kaa gaaja.

F fizzy 16.05.2012

Tēja un kafija noteikti netiek piedāvāta! Varbūt kādiem izredzētajiem klientiem, bet parastiem netiek. Tāpat arī virsdrēbes ir jāatrod pašam, kur nolikt!

S SintijaK 16.05.2012

Nezinu, nopirku kuponu, gāju uz manikīru un pedikīru. Kad es ienācu salonā man uzreiz pievērsa uzmanību un pateica kur es varu atstāt virsdrēbes, tajā laikā visi klienti sēdēja ar krūzītēm, man arī piedāvāja tēju vai kafiju. Pedikīru veica nevis masāžas krēslā, bet uz kosmetoloģijas kušetes, bija ļoti ērti. Meistare man pajautāja par to, ko es tieši gribu, un piedāvāja vairākus risinājumus, gala rezultāts man arī patika.