www.sudzibas.lv Studio Moderna, Top Shop Krāpšana, neatzīst preces brāķi

Studio Moderna, Top Shop - Krāpšana, neatzīst preces brāķi

Tika nopirkts pannu komplekts (28cm un 24cm) tc Rīga Plaza veikalā Top Shop.
Jau pirmajā lietošanas reizē lielākā panna piedega. Aiznesu atpakaļ uz veikalu, šie savāca un pēc 2 nedēļām atsūta atbildi, ka panna bojāta neatbilstošas lietošanas dēļ utt.

Aizsūtīju ptac sūdzību. Ptac nosūtīja vēstuli sia studio moderna, kur lika paskaidrot viņu atbildi. Tie pēc vairāk kā 2 mēnešiem atbildēja vēlreiz ar tieši tādu pašu tekstu. Telefonsarunā ar ptac viņi man stāstīja, ka līdz šim studio moderna nekad nav mainījuši savu atbildi klientam par labu.

Tālāk man esot tiesības strīdu risināt patērētāju strīdu risināšanas komisijā vai tiesā. Domāju, ka nevienam nav jāskaidro, vai ir vērts 25 eur dēļ sākt šo ceļu.

Tāpēc es tikai brīdinu citus, lai ņem vērā, ka top shop nopirktajām precēm nekāda garantija nedarbojas.

Un otrs secinājums par ptac. Viņu iespējas kautā ietekmēt negodprātīgus uzņēmējus ir tuvas nullei, acīmredzot, pateicoties bezzobainajam ptac likumam. Uzņēmumi var mierīgi likt mīksto uz ptac pieprasījumiem un nesaņemt nekādas sankcijas.

really? 04.10.2018

2 pannas no TOP SHOP par 25eur un izradas,ka kraami? Cik negaidiits paversiens..

Arputniemjautrak 05.10.2018

" Telefonsarunā ar ptac viņi man stāstīja, ka līdz šim studio moderna nekad nav mainījuši savu atbildi klientam par labu"
Te gan varētu tā studija vērsties pret PTACU par mutes palaišanu un neslavas celšanu .
Varbūt nevis nav mainījuši savas domas klientam par labu, bet atbilde bija pamatota, un kāpēc gan viņiem būtu jāmaina savs uzskats tikai tāpēc, ka kāds aizskrējis uz PTACU.
Diez vai panna var pati piedegt, tur jābūt palīgam.