www.sudzibas.lv Studio 69 Некомпетентный персонал

Studio 69 - Некомпетентный персонал

Naktī no 10. Uz 11. Decembri, 2016. Gada mēs svinējām korporatīvu klubā "studio 69" (tērbatas iela 73) . Viss bija lieliski, līdz brīdim, kamēr nenotika mazs incidents. Pie 00: 10 mēs nopirkām 2 kokteiļus "long island", maksa par abiem dzērieniem bija 26 eiro. Nedaudz iedzerot, mēs aiznesam kokteiļus uz mūsu galdu un aizgājam dejot, atgriežoties atpakaļ, mēs noskaidrojām, ka mūsu kokteiļi pazuda, un galds ir pilnīgi novakts. Bija skaidrs, ka aiznesis viens no viesmīļiem, bet kad mēs mēģinājām noskaidrot, neviens neatzinās, daži no viesmīļiem teica, ka tūlīt atnesis atpakaļ kokteiļus, tad viņi paši kaut kur pazuda. Kad mēs prasījam apskatīties videokameras, mums atteica. Beidzas ar to, ka pec stundas ilgas gaidīšanas, pie mums piegāja administrators, un nevis atrisināt šo situāciju mierīgā ceļā, bet salamajas ar rupjiem vārdiem un uzreiz aizskrēja prom. Mēs atstājam klubu. Īstenība nebija patīkami kaut ko skaidrot divu kokteiļu dēļ (neskatoties uz kokteiļa maksu) .
Un šobrīd es nepretendēju uz kompensāciju, es tikai gribu palūgt: priekšniekus "studio 69" atlaist administratoru (jauna meitene ar tumši matiem, valkā brilles) . Un arī pārbaudīt kompetenci un veikt nepieciešamo apmācību personālam.
Ar cieņu,
_________________________________________
в ночь с 10 на 11 декабря 2016 года мы отмечали корпоратив в клубе "studio 69" (terbatas iela 73) . Все было замечательно, до момента, пока не произошел небольшой инцидент. В 00: 10 мы купили 2 коктейля "лонгайленд", стоимость обоих коктейлей составляла 26 евро. Немного их надпив, мы поставили их на наш столик и пошли танцевать, вернувшись обратно, мы обнаружили, что наших коктейлей нет, а столик полностью убран. Было ясно, что унес кто-то из официантов, но к кому мы не обращались, никто не сознавался, некоторые из них говорили, что сейчас все вернут, но только потом сами исчезали куда-то. Когда мы попросили охрану посмотреть камеры, нам было отказано. Закончилось все тем, что спустя час, к нам подошел администратор и вместо того, чтобы решить ситуацию, она наоборот нахамила и тут же убежала. Мы покинули клуб. На самом деле было неловко выяснять отношения из-за двух коктейлей в клубе (несмотря на их стоимость) , и на данный момент я не претендую на компенсацию, я только хочу попросить: со стороны руководства "studio 69" уволить администратора (девушка юных лет, с темными волосами в очках) . А так же проверить компетенцию и провести необходимое обучение среди персонала.
С уважением,

Papildināts Klient777 11.12.2016

Отличный клуб, но бестолковый администратор

K

proverka777 11.12.2016

алёё это плагиат моего ника. гони бабло