studija "Effect2" - jūtos apkrāpta

Portālā www.perkamkopa.lv iegādājos studijas "Effect2" kuponu, kurš piedāvā make-up teorijas pamatu apmācību, grimma uzklāšanu un stundu garu fotosesiju.
kuponu iegādājos galvenokārt tāpēc, ka uzņēmums atrodas Rīgas centrā (pati nedzīvoju Rīgā).
Sarunāju datumu un laiku, kad izmantošu šo piedāvājumu un tad viss sākās:
pēc laika paziņoja, ka adrese ir mainījusies (tagad atrodas Ķekavā).
sarunāts bija, ka pakalpojuma sniegšanas dienā ieradīšos plkst.15.00. plkst.13.50 (kad jau biju ceļā uz Ķekavu) saņēmu info, ka portāls pēkšņu iemeslu dēļ ir liedzis izmantot šo iespēju.
Piedevām šo dienu biju izvēlējusies savā vārda dienā- tāpēc vēl jo vairāk jūtos apkrāpta

D

B briesmekle 25.02.2011

Es arī iegādājos kuponu, bet man viss sanāca. Bet paskaties, kas ar mani pēc šīm make-up apmācībām notika!!! Uzskati, ka tev ir paveicies!!!

E Effect-1 25.02.2011

Mēs būtu labs pāris!

B briesmekle 25.02.2011

Kā sauc tavu jaunāko brālīti?

T ToBriesmekle 25.02.2011

Brālīti sauc Kutaks.

S sandra 01.11.2011

cik saprotu ne jau studija, bet portāls pērkam kopā ir vainīgs - diemžēl man arī sabnācis tur nopirkt to, ko patiesībā nemaz nevar saņemt, mēģinot aktīvi pārdot portāls tik skaisti uzraksta, ka patiesība atšķiras un vēl - pēc tam, kad viņu pārdotos kuponus klienti izmanto, uznēmumam nemaz necenšas samaksāt.
Nu jā - no pasūtītajiem 3 žurnāliem lilita saņēmu tikai 2 un tad ar lielu nokavēšanos.. izrāde, ko skatījos bija citādāka nekā apraksta minēts, sapratu, ka pērkam kopā neko nepirkšu.