Studija Ballītēm SIA - Krāpšana

2022. Gada septembrī/oktobrī sāku apmeklēt “Batutu fitness” nodarbības, kuras atradu internetā. Biju apmeklēJusi pāris nodarbības, kad saņēmu vēstuli instagram platformā ar lūgumu steidzīgi aizdot naudu firmai, kuru atgriezīs 3 dienu laikā. Naudu aizdevu, bet atpakal šo solīto dienu laikā nesaņēmu. Vēlāk bija patīkams piedāvājums ar “draudzeņu komplekta” abonamentu un arī to es iegādājos un pamudināju draudzeni to iegādāties, lai nodarbības apmeklētu kopā.

Ar šo draudzeņu komplektu apmeklējām kopā vienu nodarbību, kad tika paziņots par šīs zāles slēgšanu, jo nav pietiekoš apmklējums un nespēj nosegt izdevumus. Vēstulē tika piedāvāts apmeklēt nodarbības citā zālē vai atgiezt naudu 2023. Gada janvāra mēneša laikā. Protams naudu neatgieza mēneša laikā un tas nav izdarīts arī līdz šai dienai.

Esmu gāJusi uz komunikāciju, kur esmu saņēmusi dažādus solījumus un aizbildinājumus naudu pāŗskaitīt nakamajā nedēļā, bet šī nākamā nedēļa joprojām nav pienākusi. Vēlos atgūt savu naudu 100eur apmērā. (50eur aizdevums, 50eur draudzeņu abonaments)

batutu fitness instagram konts - @batutu. Fitness

viņu tel. Nr. - +37124930660

Sia Nosaukums – studija ballītēm sia

B

Komentāri (1)

L Londona 17.03.2023

Man ir līdzīga pieredze ar naudas aizdošanu Vitai Taubei caur SIA "Studija Ballītēm" kontu. Nekādā gadījumā to nevajag darīt. Dāma izmanto agrāk iegūto labo slavu, kuru šobrīd pamatīgi bojā.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes