Studija Ballītēm SIA - Krāpšana

2022. Gada septembrī/oktobrī sāku apmeklēt “Batutu fitness” nodarbības, kuras atradu internetā. Biju apmeklēJusi pāris nodarbības, kad saņēmu vēstuli instagram platformā ar lūgumu steidzīgi aizdot naudu firmai, kuru atgriezīs 3 dienu laikā. Naudu aizdevu, bet atpakal šo solīto dienu laikā nesaņēmu. Vēlāk bija patīkams piedāvājums ar “draudzeņu komplekta” abonamentu un arī to es iegādājos un pamudināju draudzeni to iegādāties, lai nodarbības apmeklētu kopā.

Ar šo draudzeņu komplektu apmeklējām kopā vienu nodarbību, kad tika paziņots par šīs zāles slēgšanu, jo nav pietiekoš apmklējums un nespēj nosegt izdevumus. Vēstulē tika piedāvāts apmeklēt nodarbības citā zālē vai atgiezt naudu 2023. Gada janvāra mēneša laikā. Protams naudu neatgieza mēneša laikā un tas nav izdarīts arī līdz šai dienai.

Esmu gāJusi uz komunikāciju, kur esmu saņēmusi dažādus solījumus un aizbildinājumus naudu pāŗskaitīt nakamajā nedēļā, bet šī nākamā nedēļa joprojām nav pienākusi. Vēlos atgūt savu naudu 100eur apmērā. (50eur aizdevums, 50eur draudzeņu abonaments)

batutu fitness instagram konts - @batutu. Fitness

viņu tel. Nr. - +37124930660

Sia Nosaukums – studija ballītēm sia

B

L Londona 17.03.2023

Man ir līdzīga pieredze ar naudas aizdošanu Vitai Taubei caur SIA "Studija Ballītēm" kontu. Nekādā gadījumā to nevajag darīt. Dāma izmanto agrāk iegūto labo slavu, kuru šobrīd pamatīgi bojā.

L lauruxc06 26.03.2023

Man arī līdzīga pieredze ar Studija Ballītēm SIA biju sākumā uz vienu iepazīšanās nodarbību uz Batutu Fitness, likās ļoti labi un sakarīgi viss. Uz akciju, ko piedāvāja oktobrī pasūtīju batutu, bija ilgi jāgaida, sapratu, ka gaidīt nevēlos un vēl bija trauma, ka nedrīkstēju pēc tam aktīvi sportot, lūdzu atgriezt naudu,to solīja drīzumā izdarīt, gaidu naudu līdz šim brīdim, tā arī neesmu sagaidījusi. Šim uzņēmumam Facebook ir vairākas lapas,kur ir viens un tas pats telefona numurs, bet nosaukumi dažādi Studija ballītēm,Batutu Fitness un vēl noteikti citas. Ar naudu izskatās, ka viņiem nav problēmas. Normāla shēma kā uztaisīt dažādas lapas ar vienu un to pašu firmu, dabūt cilvēku uzticību un savākt naudu.

B Beāte 26.03.2023

Mēs ar draudzeni naudu izcīnījām neatlaidīgi viņu tramdot, bet diemžēl vairāk rokot uzgājām daudz nesmukas lietas gan par viņu kā privātpersonu,gan viņas simtiem uzņēmumu. Aizgājām līdz tādām iestādēm kā PTAC un Bez Tabu, kad viņi piedāvāja veidot sižetu kundzīte naudu atgrieza trīs dienu laikā, bet lieki piebilst ka gandrīz pus gadu bija jācīnās. Acīm redzot uzreiz ir jādraud ar televīziju...

A Alibi 12.04.2023

Vispār labs variants būtu ar Bez Tabu!Lai tauta zin,ka šitādām krāpniecēm ir jāiet ar līkumu!Ja neko nedarīsim lietas labā,tad viss turpināsies un mums,kas gaida naudas atgriešanu,savu naudu neredzēt!

L Lily 18.05.2023

D Dainis_Maple 05.04.2023

ia Studija Ballītēm, Plus Projekti Sia šie ir uzņēmuma nosaukumi, zem kuriem darbojās. Iekasē naudu par pasākumiem, aizņemas uz pāris dienām, apelējot pie sirdsapziņas, bet naudu neatgriež kā solīts un vaino tikai pašus aizņēmējus, vaino īres maksas lielās, kuras tāpat nemaksā.
Aizņemas mazas summas, lai neiestātos kriminālatbildība.
Daudz ieraksti ar ziņu 'Tikai šodien...', 'Pēdējās x vietas...'. Reāli par nosauktajām summām nav pat iespējas noorganizēt no piedāvātajiem pakalpojumiem, kur nu vel gūt kādu peļņu.
Esiet uzmanīgi sazinoties/sadarbojoties ar šo personu vai personai piederošām lapām un uzņēmumiem, kas spēj manipulēt un sastāstīt jebko.
Sākumā viss liksies tik izdevīgi un forši, līdz viņa ielauzīsies jūsu sirdsapziņā un tad sāksies brīnumi... Nespēsiet nepalīdzēt šai 'nabaga' personai.
epasti: studijaballitem at gmail com; plussizedamam at gmail com
tel nr: 24930660; 22444186
FB lapas ar nosaukumiem 'Fotosesijas ikdienai un svētkiem','Bērnu ballītes','Studija ballītēm', 'Batutu fitness', 'Plus size dāmām' šis viss ir zem Vitas Taubes rūpalas un viss ir publiski pieejams. Noteikti, ka ir vel citi epasti, telefona nr vai FB lapas un profili no kuriem sludinās un aicina pievienoties investoru grupai.

A Alibi 12.04.2023

Skatos,ka esam daudzi ar vienādu pieredzi.Arī man jautāja,lai aizdodu naudu-50eur,veselas 2x!Bet mana intuīcija nostrādāja ar konkrētu "nē". Un,labi,ka tā.Bet ar to viss nebeidzās,aizvēra studiju un tagad taisnojās,ka atgriezīs abonemeneta starpību.Sākotnēji līdz 17.aprīlim un šodien jau ir info epastā,ka līdz 30.aprīlim. Skaidrs ir viens,ka tāda shēma viņai,un naudu negrasās atdot! Vai tiešām nav variantu kā mēs varētu šito krāpnieci pielikt pie vietas?Iesniegumu kolektīvo policijā vai ko tmldz.

I Intuīcijai jātic 21.04.2023

Mjā, labi ka intuīcija tomēr nostrādā arī man. Neesmu cietusi, bet šodien arī es FB uzgāju lielisko piedāvājumu par bērnu diennakts nometni viesu namā pie Jelgavas ar neticami zemu akcijas cenu. Sarakstījāmies e-pastā, un man ir 3 bērni, kurus vēlējos sūtīt, un tieši 3 bērniem vēl palikušas tās vietas ar atlaidi pa nedēļu ar dzīvošanu, ēšanu un galu galā nometni pa 70 eur. Nometne nav noformēta oficiāli to apstiprināja, līgums būs, sapulces sola, bet naudiņa jāmaksā uzreiz, jo to skaitīs viesu namam.
SIA Plus projekti
Reģ.nr.40203463837
LV64HABA0551054235930
tel. 22444186
Viss skaisti līdz brīdim, kad paskatos, ka kompānija tikko dibināta, pamatlīdzekļos auto :) Un vēl šeit atsauksmes ar runā par to - ka ne tikai esi uzmanīgs, bet "siers ir tikai un vienīgi peļu slazdā"
Ļoti ceru, ka nebūs neviens vecāks, kuram nebūs žēl ieguldīt zilā gaisā 70 eur.

A Alibi 21.04.2023

Hmmm,ja es FB atradīšu šo "burvīgo" piedāvājumu,tad būs jāiekomentē,lai cilvēki pirms izvēles palasa atsauksmes par šo krāpnieci!Tracina šitādas žurkas,kas uz bērnu rēķina "pelna".

L Londona 22.04.2023

Visticamāk, ka viņa konkrēto ierakstu ar negatīvo komentāru izdzēsīs un komentētāju nobloķēs. Tā viņai ierasta prakse.

L Londona 22.04.2023

D Dainis_Maple 23.04.2023

Atsauksmuju iespēja slēgta visās lapās. Viss, kas no 'atsauksmēm' ir screenshoti ielikti postos no tjipa apmierinātiem klientiem WhatsApp sarakstēs. Ierasta prakse nevis atspēkot negatīvos komentārus, bet dzēst komentārus un bloķēt lietotājus, kas to ielikuši. Zinu daudz, bet šeit viens piemērs https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid0r7zcNW93gN4PkbAQaBAxYUxUidgu29LNYqsbt6JXYekNDoKnH6y2iih9pYAxVWA7l&id=1447340422

D Dainis_Maple 23.04.2023

Jāveido facebook Vitas 'fansonly' lapa, kur visi varēs izteikties, gan labo gan slikto un neviens netiks dzēsts. Būs iespējams arī pasūtit suvenīrus. Tkreklus, krūzītes un brelokus

L Lily 18.05.2023

Rudenī instagram ieraudzīju, ka 1 influencere reklamē batuta fitness treniņus. Iedvesmota, pieteicos tur, mēnesi gāju uz nodarbībām. Tad vadītāja, Vita Taube, caur instagram message, lūdza samaksāt 50 eiro, lai nosegtu kādu studijas rēķinu un par pretīmnākšanu piedāvāja abonementu 30 reizēm, ko var izmantot līdz 2023. gada beigām. Es piekritu, bet aprīlī viņa nolēma slēgt studiju, jo nevarot nosegt izdevumus. Atsūtīja epastu, ka līdz 30.04.23 veiks naudas atmaksu, par neizmanto abonementu. Atmaksa protams nav veikta, uz epastiem neatbild un instagram arī nē. Izrādās, ka vairākām meitenēm nav nekas atmaksāts un par Vitu ir sarakstītas vairākas sūdzības, ir arī jau sižets 4. studijā. - https://www.youtube.com/watch?v=FJNC1asJ4pM

T Taisija Medne 21.06.2023

Meitenes, vai ir kāda ir ko saņēmusi atpakaļ, jo man viņa ir parādā no februāra, pati vainīga ka tik ilgi gaidīju, jo ticeju, ka vissu var atrisināt mierīgi ,bet acim redzot ne, un iešu ar iesniegumu uz policiju

Man tl. nr 28222865
Ja kāda grib vel pievenoties

Люди! Будьте внимательны! Человек организовывает детские лагеря, берёт полную цену за это. Затем создаёт WhatsApp родительский чат, возможно с подставными контактами, обещает весёлый отдых, потом внедряет в чат такую историю, мол 3 мамочки против неё сговорились, т.к. она не зарегистрировала свой "лагерь", и вызвали инспекцию, полицию, и BEZ TABU, но их якобы на месте не оказалось, но мол все дети довольны. Присылает скриншоты с каких то переписок. Содержание возможно вырезано из контекста. Якобы из-за этой ситуации пришлось менять место организации лагеря в какую то гос-цу. По тел. разговору поняла, что никакой ответственности за детей не несёт.
Якобы нанимает нянек, и родителям надо заключить договор с ними, а она будет проживать в той же гостинице, как бы не причём. Если какая то проверка, то детям нельзя говорить, что это лагерь, надо говорить что про то отдыхают с няней.
А сейчас самое интересное. Только не судите строго.
Супер предложение! Детский лагерь 100 € за 7 дней, с 3-ёх разовым питанием, проживанием в гостинице. Плюс развлечение, изначально было заявлено, что есть 5 тренеров. Возможно и они тоже "в деле" и были в чате.
Ближе к лагерю пришло смс с просьбой одолжить деньги. Отдолжила, дальше, похожая ситуация на те, которые описаны выше. Отговорки, не отвечает на звонки и смс, либо очень долго не выходит на вязь. Мне она с трудом, но всё же вернула все деньги, долг и за лагерь.
Я проводила своё расследование и знаю больше, чем она думает. Поэтому пусть лучше ПРЕКРАТИТ это дело. - ЭТО Я ПИШУ ДЛЯ НЕЁ, ЕСЛИ ОНА ЧИТАЕТ.
Итог: Всегда проверяйте информацию. На воде шапка горит.! Всем любви, добра и счастья.

A Aija Rube 14.08.2023

Noteikti ir jāraksta iesniegums policijai! Situācija ļoti atgādina identisku stāstu un sarkastes kontekstu kā sūtīja man. Acīmredzot tomēr jāraksta ir iesniegums un kopējs ar citām mammām lai lietu policija izskata jau nopietnāk

Iesaku drošības pēc uztaisīt skrinšotus ar viņas sarakstu, jo viņa ātri izdzēsa kaut ko no čata. Agri vai vēlu ,noteikti būs turpinājums. Tad atsauksies visi cietušie.