www.sudzibas.lv Studija 28 Mānīga reklāma

Skaistumkopšanas salons Studija 28, Valmiera - Mānīga reklāma

Salona mājas lapa ir informācija, ka pieejams pakalpojums skropstu pieaudzēšana. Ja neesat skropstu pieaudzēšanas speciālistes Sandras Sarelainenas patstāvīgais klients, tad par pierakstu varat aizmirst.netērējiet velti savu laiku. Salona mājas lapa gan vajadzēja noradit ka pakalpojums tikai patstāvīgajiem klientiem.

Atbilde no Studija 28 Support Pārstāvja atbilde 07.02.2019

Labvakar, Līga!
Studija 28 mājaslapā ir norādīti visi pakalpojumi, ko sniedz mūsu salons, tajā skaitā arī skropstu pieaudzēšanas meistares Sandras Sarelainenas sniegtie pakalpojumi, to cenas un viņas telefona numurs.
Diemžēl vienam cilvēkam apkalpot visus klientus nav iespējams un meistars kādā laikā pasaka: "Stop, vairs klāt klientus es nevaru fiziski paņemt." Bet tas nenozīmē, ka pieejamā informācija par meistaru un viņa sniegtajiem pakalpojumuem, būtu jāņem ārā.
Mājas lapā ir viņas informācija, cenas un viņas telefona numurs, lai esošie klienti tiek informēti par izmaiņām, un ja dzīvē gadās, ka telefona numuri nozūd, ir vieta, kur to no jauna atrast.
Ņemsim vērā Jūsu ieteikumu par piebildi "pakalpojumus pieejams patstāvīgiem klientiem".
Atvainojamies par Jūsu laika patēriņu zvanam un sūdzības rasktīšanai.
Ar cieņu,
Studija 28