www.sudzibas.lv Studentu Darbi Elīna Hrističa (Элина Христич)

Studentu Darbi - Elīna Hrističa (Элина Христич)

Persona Elīna Hrističa (Элина Христич) p.k.150567-10514, (e-pasts: [slēpt]@inbox.lv) portālā ss.lv piedāvā palīdzību studiju darbu rakstīšanā, taču patiesībā nodarbojas ar plaģiātismu. Ja nevēlaties copy/paste variantu no jau gataviem darbiem, neiesaku sadarbību ar šo personu.Sludinājuma teksts: Не ждите момента когда работу надо было сдать "еще вчера". Помогу ленивым и очень занятым студентам-юристам с написанием контрольных работ, рефератов, курсовых работ и дипломов НА РУССКОМ ЯЗЫКЕ....https://www.ss.lv/msg/ru/work/courses-education/preparation-for-exams-courses/essays/lknkl.html

D

Likumsargs 11.06.2015

Kad jūs dauni studenti sapratīsiet, ka kursa darbi un diplomdarbi ir jāraksta pašam!!!???

Es personīgi šādus "uzmetējus" tikai atbalstu un ļoti priecājos, kad atkal kāds dauns-students tiek uzmests!!!

Tāpēc jau Latvijā viss iet uz grunti, ka šādi dauni-studenti nopērk diplomu un tad cenšas ielīst siltās vietās uzdodoties par speciālistu! Ar sūdainu koku šādus studentus triektu grāvjus rakt!!!

S SKOLOTAAJA9 11.06.2015

nee nu man nav vaardu !!! kaa vispaar var pats NEUZRAKSTIIT diplomdarbu ????
cik IR lielam DEGRADEETAJAM IDIOTAM jaabuut lai to pirktu ???
NU JA JAU NAV SPEJIGS PAT NIEKA DARBU UZRAKSTIIT, TAD PAR KAADIEM AMATIEM VISPAAR VAR BUUT RUNAS ???
NORMAALAA UZNEMUMAA TAADS TIKAI KLOZETU VAR SLAUCIIT. TUR BLATS NELIIDZEES. DA I VISPAAR, JA ARII DABUUS TO BLATU-KLIENTS TAK AATRI VIEN TAADU SPECIAALISTU UN LIDZ AR KO -FIRMU-PASUUTIIS NAHUJ. JO BEZSMADZENJU RADIJUMI TAK NEVIENAM NAV VAJADZIIGI !!!

kauns paar visu giimi taadiiem APDALIITAJIEM.

S SKOLOTAAJA9 11.06.2015

bet muusdienu nariku paaudzei laikam tas ir PASSAPROTAMI... KAS-NORMAALAM CILVEEKAM, NU NEKAADIIGI NAV APTVERAMS.

M Mierinsh 17.06.2015

:D tā Jums vajag