Student Study - Krāpšana

Pasūtīju diploma uzrakstīšanu portālā ss.lv. Teksts bija šāds: Dažādu darbu un diplomdarbu uzrakstīšana ir viens no
augstskolas apmācības etapiem. Daudzi studenti jau pirmajā apmācības kursā cenšas ne
tikai mācīties, bet arī strādāt, un laika daudzu studentu darbu izpildei nepietiek. Darbs pēc pasūtījuma - tas ir brīnišķīgs risinājums šādā situācijā.
Katru darbu izpilda speciālists - profesionālis konkrētā jomā.
Mēs cenšamies izpildīt mūsu klientu pasūtījumus pietiekami ātri.

Nauda bija nosūtīta uz Zinaidas Gabidullinas kontu. Darbu atsūtīja ļoti nekvalitatīvu. Pirmkārt, plaģiāts 0, kas nav iespējams, ja tiek izmantoti citāti, otrkārt uz faila stāv bloķēšanas sistēma, kura neļauj atrast google neko, kas ir nokopēts no šī darba, un tas ir pilnīgs plaģiāts no iepriekš nodotā darba. Atsauces uz grāmatām izdomātas.
Saziņai izmantoja e-pastu [slēpt]@gmail.com.

D

Z Zukers2015 25.02.2016

Un cik samaksāji par savu darbu?

R Romija 28.02.2016

Ļoti labi! Tāpat no studentiem, kas savus Diplomdarbus neraksta paši, nekas labs nevar sanākt!
Savu darbu arī liksiet citiem veikt?

M Muris123 01.03.2016

Autors brīdina studentus, lai citi neuzķeras. Mācīt tu droši vari savus bērnus!