www.sudzibas.lv Street Pizza Street Pizza slikts serviss

Street Pizza - Street Pizza slikts serviss

Pasūtīju picu caur facebook plkst 11: 30 uz plkst. 12: 45, ka būšu pats pakaļ, uzņēmuma pārstāvis bija online un pretim saņēmu no viņiem facebook apstiprinājumu. Aizgāju pēc picas precīzi 12: 45 stāvēja 3 darbinieki kasieris, cepējs un nezinu šoferis trešais. Saku atnācu pēc savas picas, viņi skatās ar lielām acīm viens uz otru un smaida. Prasa vai neesmu kaut ko sajaucis, jo viņiem nav pasūtījuma, izstāstīju, ka pasūtīju un apstiprinājāt no jūsu puses, tad viņi Saka mums atkal neko nenodeva. Sapratu ne pirmā reize. : d tad piedāvāja gaidīt un uzceps uzreiz, bet es speciāli pasūtīju, lai man nevajadzētu gaidīt, tā es arī aizgāju blakus ēdnīcu un paēdu, nolēmu uzrakstīt viņiem, kā sanāca tā protams ir online un ignorē. Kas tas par sūda servisu? Neiesaku nevienam. : (