Strečinga studija. (Olga Orlova) - Strečinga studija

Tiek tirgoti abonementi. Nenotiek nodarbības norādītajos laikos. Bez paskaidrojumiem. Bez atvainošanās.

Mājas lapā norādīts grafiks, kad notiks trenniņi, ja nopirksi abonementu. Realitātē 1. trenniņā uzzināju, ka katrreiz telefoniski būšot jāsaskaņo, ja gribi iet. Nodarbība notiek vai nenotiek - kā kuro reizi gadās.

Vārdu sakot - konkrētākais kaktu kantoris. Arī metodika (trenniņprogramma), kas trenniņos ir galvenais, nepatika. Kā var būt stiepšanās, neizturot kustības?? WTF? :)

Labi, ka pirku izmēģinājuma abonementu tikai uz 4 reizēm. Tagad nesaprotu - prasīt naudu atpakaļ vai medīt, kad tomēr tās nodarbības notiks un palaimēsies.

Pārģērbšanās vienā un tajā pašā neapkurināmā telpā, kur notiek trenniņš. OK - tas netraucētu, ja ir īpaši kruts trenniņš un ģeniāla trennere, metodika, gaisotne, attieksme. Tad tas atsver. Bet trenniņš galīgi nebij to vērts. Teikšu pat - padumjš trenniņš salīdzinoši ar vidējo līmeni manā piemājas klubā. Ar ļoti centīgu nodarbības apmaksas kontroli ;) Gandrīz tākā uzsvars uz to

P puuuks 03.07.2014

Nāksies piekrist arī man. Nodarbības apmeklēju, jo dzimšanas dienā uzdāvināja šī "kluba" abonementu. Izklausās jau labi - "strečinga studija", bet realitāte bija tālu no iedomātā. Jāsaka tā tad jau mēs katrs noskatoties pāris video youtube.com varam būt trenneri :(