www.sudzibas.lv STRAUMĒNI naudas izkrāpējs, RAIVIS KRASOVSKIS

STRAUMĒNI - naudas izkrāpējs, RAIVIS KRASOVSKIS

Saimniecības "Straumeni" īpasnieki Marita Krasovska un Raivis Krasovskis ir blēži un krāpnieki, melo un aizdoto naudu pat neplano atdot. Visu savu saimniecību pacēluši uz svešu naudu un krapniecību.
Parāda summu jau sasniedz 300 000ls, un gan jau vēl projām cenšas apkrāpt kādu. Cilvēki, neuzticaties viņiem un neielaižaties nekādās darīšānās Ar Raivi Krasovksi krāpnieku.

A Apkrāptā 01.02.2010

Diemžēl mēs arī būsim guvušas mācību un uz visu dzīvi, ka ne visiem var uzticēties. No sākuma bij solījumi ka algu samaksās, pēc tam vairs vienkārši nav dabūjami rokās.
Raivi, mēs vēl joprojām gaidām savu algu Aija un Inese.
Mums nav par ko kaunēties atšķirībā no jums!!!

A Aija 01.02.2010

Būt varonim nemaksā neko, Raivi? :D:D
Atdod naudu!

A apkrāptā 16.02.2010

Vai tad tiem kretņiemir kauna sajūta ? Paskataties uz viņiem, nelabi paliek. Lēnām jau radziņi lūzt. Žēl kad dzīve tikai sākas.

C Citaapkrāptā 16.02.2010

Viņiem nekā nav, ne kauna sajūtas, ne sirdsapziņas, ne vaina sajūtas. Bet dods devējam atdodas. Vismaz tagad jau viņi ir pasludināti par maksātnespējīgiem, tā arī viņiem vajag.

A Apkrāptā 02.03.2010

Raivo un Marita - būt par kretīniem, patiešām ir īpaša māksla. Tā arī nav izdevies saprast kā jūs vēl jo projām varat turpināt tirgot zagtu produkciju.

A Apkratais 07.04.2010

Ārprāts un tas mērglis Raivis Krasovskis ar savu Z/S vēl tirgojās. Viņš ir pēdējais lops, tādi mēļi un liekuļi vēl ir brīvībā, viņa vieta ir cietumā.

A aivars 16.04.2010

ATSAUKTIES visiem, kam ir bijusi kāda darīšana ar STRAUMĒNIEM, KRASOVSKIEM.Lai varētu ierosināt pret viņiem lietu, par liela apmēra cilvēku apmānīšanu, naudas līdzekļu u.c neatgriešanu, kā arī par visu pārejo Rakstīt uz @ pastu [slēpt]@inbox.lv

S Specator 07.02.2011

Nemēģiniet sadarboties ar šo kompāniju!!!

Vasarā no mums tikai pirkti dažādi dārzeņi un augļi ar pēcapmaksu no SIA"Dabas Dārzs" puse...šobrīd jau ir cauri visa ziema un tūlīt jāgatavojas jaunai sezonai, bet no šīs kompānijas neesam saņēmuši ne santīmu par padarīto darbu un produktiem. Liels un publisks FUI!

Tāpat kā ar pārējiem...saņemu tikai atrunas un solījumus

J janis 06.03.2011

Tie cūkas vēl joprojam turpina krāpt cilvēkus . NETICAT NEVIENAM KRASOVSKU UN DABAS DĀRZS VĀRDAM. Lielākie MEĻI ., KRĀPNIEKI

J JānisK 14.03.2011

Šie nekrietneļi arī lielu ieguldījumu deva, lai es arī neattīstītos un manis jaunuzsāktais bizness aizietu pa burbuli, vairāk kā gadu ar stulbām atrunām "baroja", līdz vispār pazuda.
Bet gan jau mūsu ceļi vēr šķērsosies!!

J janis 16.04.2011

Vārda tiešā nozīmē lielākie Latvijas cūkas.Dzīvē viss nāk atpakaļ Krasovsku ģimenīt.

. ... 16.04.2011

Ja jau viņi vēl pastāv, tad es nedomāju, ka ir krāpnieki, bet apstākļu sakritības dēļ nevar atdot naudu. Tā tagad ir daudziem. :(

J janis 16.07.2011

Krāpnieki, tas noteikti maigi teikts.Tagad uzzēdiesuz cita kakla, tēlo uzņemēju, vienkārš pakalpiņš. Vai tad tas lops kādam ir mēģinājis kautko apmaksāt, protams var gadīties visādies, bet viņi visu dara apzināti . Gan jau arī Dabas Dārzu noliks uz ausīm izdevīgā brīdi

A Apkraptaa 05.09.2011

Starumēni, aks slēpjas zem visādam firmām ka piemēram SIA DABAS DĀRZS VAI Organic Baltic food ir lielākie Latvijas krapnieki, nemaksātāji, meļi un liekuļi. Paradnieki un meļi! Melo arī par savu biologisko preci, nez ku vini iepērk visas tās biologiskās izejvielas????? Ir zināms no kādiem pardevejiem, kas tuvu nav biologiski.!!! Naudas izkrapēji, paradnieki!!!

A Ainārs 26.09.2011

ES VĒLOS PUBLISKI ATVAINOTIES KRASOVSKU ĢIMENEI PAR APVAINOJUMIEM!!!
Jā arī man viņi bija palikuši parādā, bet tagad es zinu, kas bija par iemesliem, kas apstādināja viņu biznesu un ne jau viņi bija tie, kas apzināti būtu iedzīvojušies vai krāpušies.
Es to uzzināju nevis no Krasovsku ģimenes, bet no cilvēkiem, kas zina viņu situāciju.
Dievs dod mūsu valstij vairāk tādu cilvēku kā viņi, kas apstākļu sakritības dēļ zaudēja visu -māju, biznesu, bet nekas viņus nespēja salauzt, viņi nekur neaizmuka, bet turpināja mērķtiecīgi cīnīties, neskatoties arī uz melu kampaņu.Tik īss laiks ir pagājis un uzņēmums atkal ir atjaunots un turpina attīstīties.
Viņi griezās pie manis un mēs vienojāmies kā sakārtosim parādu atmaksu.
Novēlu spēku un izturību šai ģimenei !

J Jānis 30.10.2011

Aizstāvi Ainār! Redzi pats nēsi apkrāpts, tad jau var paraudāt līdzi, bet kā pats justos citu vietā? Kur tad esat sakārtojuši sistēmu, kaut santīmu esat atdevuši kādam? Turpinam fleitēt .Vajadzētu iegaumēt kad iedzīvošanās uz citu naudas laimi nenes, vajadzētu saprast. Gribētu sagaidīt, redzēt to Jūsu godīgumu, nevis melus

A A 31.10.2011

Esmu aizdevis lielu summu, bet pretī saņēmis tikai aizvainojumus, tukšus melus un solijumus, pēdējā laikā pat to nav, kādreiz arī meli beidzas. Gribētu zināt kad tad tā parādu sakārtošana tiks pildīta, tā dēvētais aizstāvi Ainār?

L Lenox 12.10.2013

Arī manu brālēnu tikko apčakarēja, brālēns, kā nevainīgs jēriņš caur vienu cilvēku uzzvanīja šim Raivim un piedāvāja smišērkšķu ogas, Raivis pats atbrauca uz saimniecību, izstaigāja to, bija tik atsaucīgs un runātīgs, kā sajā video, stāstīja tā un šitā n ieteica labas idejas sadarbībai.
Nu ko mans brālēns apgarots veselu nedēļu lasīja ogas, savāca vietējās večiņas, kuras tās ogas tur tīrīja, apčubināja ne galvu pacēļušas.

Nu tik brālēns katru dienu ved šim Raivim uz Aizkraukli pa pusbusiņam ar notīrītajām ogām un Raivja sieviņa Marita ( Seces skolas ķīmijas skolotāja) pieņem tās ogas nesverot, jo redz uzticas viņam, ka viņš ir godīgs.

Nu pienāk solītā naudas maksas diena, bet nu redz tā stulbā swedbanka ir ko sajaukusi ar kontiem, dienu no dienas tā swedbanka neko nejēdz no naudas pārskaitījumiem.

Tā jau kādu pusotru mēnesi, tagad Marita saka lai vairāk netraucē jo viņai redz nepatīk cik nelaipns ir mans brālēns, ka prasa atpakaļ naudu par savu preci, 850 Ls.

Vēl, nekāda līguma protams nebija un nekāds ogu pieņemšanas nodošanas akts arī netika sastādīts, jo viss izskatījās tik pārliecinoši un nesatricināmi, tāds feins cilvēks ir tas Raivis, teica mans brālēns, kur viņam tak vajag regulāri šīs ogas un iespējam ilgstoša sadarbība, un naudiņa bez nodokļiem jau nav peļama.

Ko lai saka, par Raivi un Maritu Krasovskiem, ZS Straumēni īpašniekiem, neteikšu neko, bet viņu sukādes nepirkšu.

L Lenox 12.10.2013

Arī manu brālēnu tikko apčakarēja, brālēns, kā nevainīgs jēriņš caur vienu cilvēku uzzvanīja šim Raivim un piedāvāja smišērkšķu ogas, Raivis pats atbrauca uz saimniecību, izstaigāja to, bija tik atsaucīgs un runātīgs, kā sajā video, stāstīja tā un šitā un ieteica labas idejas sadarbībai.

Jā un vēl, arī līgumi ar viņiem nedarbojas, viņi uztaisa maksātnespēju pie lielākiem parādiem.

V valdens 06.02.2014

Vēl šodien Krasovski krāp un krāp, neskatoties vai tur pretī veca tantiņa, vai kāds cits cilvēciņš .Marita Krasovska ar savu mēlīti māk aptīt ap pirkstu visuus un viņai notic jebkurš...vai tiešām neviens viņus nesodīs pa īstam..un šādi masveida krāpnieki staigā uz brīvām kājām??????????????