www.sudzibas.lv Stradiņa Universitāte Stradiņi studentu laiku neciena

Stradiņa Universitāte - Stradiņi studentu laiku neciena

Kā var mācīties,ja Tu pēdējā brīdī tikai uzzini lekciju sarakstu,reizēm dienu iepriekš pirms lekcijas? Pie tam tur visiem vienalga, ka tev ir arī citi lietas dzīvē,kā kaut vai piemēram,jasavieno darbs,lai samaksātu par skolu,kura nespēj savu darbu paši laicīgi izpildīt.Jā stradiņi ir laba un prestiža skola,par to nav runa,bet kārtības gan tur nav. Secinājums tev jāņem kredīts, lai dzīvotu un maksātu par skolu vai arī jāpiedzimst bagātā ģimenē.Jo kā gan tu vari darīt visu vienlaicīgi,ne visi studenti var strādāt naktīs,lai dienās aizietu uz skolu!

intel 10.01.2017

Jā tā ir visās fakultātēs, gandrīz. Uz e-pastiem neatbild vairākas dienas, bet info uz kursa e-pastu atsūta divas dienas pirms eksāmeniem. Arī tiem, kuri iet par maksu ir vēl sliktāk, it īpaši ja tā nav medicīnas fakultāte, kur ir 100% valsts budžets, un ir svarīgi atskaitīties par izdarīto.
Kad par savu naudu iet, fakultāte ir kā privāta organizācija, kurai vienalga par ārējiem viedokļiem.
Tāpat arī esmu samaksājis daudz, bet ieguvums ir minimāls, pasniedzēju līmenis nav tik augsts, lai varētu izskaidrot tā lai to varētu viegli atcerēties.

https://www.ratemyprofessors.com/ - Tādu lapu vajag arī LV...