Storm Latvia SIA - Slikts serviss

Pirms nedēļas pieteicos vakancei uz pitbosa vietu uzņēmumā Storm Latvia Sia, pēc nedēļas saņēmu zvanu, diemžēl tobrīd nedzirdēju, ka zvana, tādēļ atzvanīju, atzvanot klausulē runāja tikai krieviski, jo latviski nesaprot un nerunā šī sieviete, teica, ka atzvanīšot, pagāja vēl 3-4 dienas, tiešām atzvanīja šī pati sieviete, vaicāja vai runāju krieviski, teicu, ka tikai saprotu, bet runāju tīri angļu valodā, kā nekā jau vairāk kā piecus gadus runāju tikai angliski, jo strādāju online kazino un tā man ir ikdiena! Man iedeva citu sievieti, kura knapi burtoja angļu valodā, vispār nesaprata ko es runāju un beigās pateica krieviski, ka noskaidros datumu, kad varētu uzlūgt uz interviju. Es atvainojos, kas tas par kantori, kurā krievu valoda ir vienīgā valoda, kuru darbinieki pārzin, otrām kārtām pēc Latvijas likumiem, intervijai jānoris tikai valsts valodā, ieskaitot telefona interviju, kas bija arī šajā variantā! Uzskatu, ka šim kazino ir ļoti zems līmenis un neprofesionāla komanda! Ceru, ka tas mainīsies ar laiku un īpašnieki redzēs, ka kaut kas īsti nav kā vajag. Veiksmi atrast tikai krieviski runājošu kolektīvu!

C

Работяга 15.09.2017

Vienalga kada valoda runa cilveks, ja bus vajadzigi specialisti tad vini kiniesu valoda saks runat!

veesaa007 15.09.2017

Pieļauju domu, ka kazino darbiniekam vajadzētu zināt arī krievu valodu, tā ka nesūdzies, bet iemācies krievu valodu. Jebkurā gadījumā vēl vienas valodas prasme būs bonuss.

girtsgirts 16.09.2017

Tipiski Latvijā, nerunā krieviski "idijots",bet ja nesaproti latviski, viss ok.

BondsBonds 16.09.2017

Manis pēc visus kazino var aizvērt.