Stopiņu novada bāriņtiesa - Valda Frīdenšteina

Stopiņu novada bāriņtiesa ar V.Frīdenšteinu, pēc tiesas pieprasījuma taisot atzinumu tiesai par bērna saskarsmes kārtību ar vecāku, piedāvā nabaga vecākiem sadarboties ar psihoterapeiti, pa velti izdodot naudu par Daci Blaževiču, kura, izrādās, nemaz nav tiesīga sniegt psihologa atzinumu lietās, kas saistītas ar bērnu, jo viņai NAV MAĢISTRA GRĀDS PSIHOLOĢIJĀ, bet gan kas cits (ko nosaka Bērnu tiesību aizsardzības likums). Uzmanieties no sociālo pakalpojumu aģentūras piedāvājuma sniegt "psihoemicionālā stāvokļa izvērtējumu", kuru sniedz D.Blažēviča, personīgi par par viņu neko nesaku!!! (par šo psihoterapeiti) http://www.krize.lv/lv/pakalpojumi/dace-blazevica

Tikai par Stopiņu novada bāriņtiesa pārkāpumu, pārkāpjot Bērnu tiesību aizsardzības likuma 5.2 panta 1. daļu par "Psihologa atzinums lietās, kas saistītas ar bērnu tiesību aizsardzību" nosaka, ka:
"Psihologa atzinumu par psiholoģiskās izpētes rezultātiem tiesai, bāriņtiesai, policijai un prokuratūrai lietās, kas saistītas ar bērnu tiesību aizsardzību, ir tiesīga sniegt persona, kura ieguvusi vismaz maģistra grādu psiholoģijā un kuras profesionālā darbība bērnu un ģimenes izpētē sasniedz vismaz piecus gadus.

Stopiņu bāriņtiesa savā apmeklētāju pieņemšanas laikā nestrādā un neatrodas savā darba vietā!!! Vienkārši "fui", kā tiek šķērdēti valsts resursi, par darbu bāriņtiesas darbiniekam maksā, bet apmeklētāju pieņemšanas laikā nav bāriņtiesas darbinieks, kas pieņemtu apmeklētājus!!!!! Nabaga vecāki, kas iztērē ceļa naudu, bet bāriņtiesas durvis ir ciet!!!

K