StockholHealth.com - Slikts serviss

Apšaubu piedāvātā pakalpojuma servissa kvalitāti.Kaut kāds murgs. Diēta pati par sevi varbūt nav slikta, bet informācijas izmantošana savām personīgajām vajadzībām ir murgs.Vispirms jāaizpilda anketa, kuras gala rezultātā jebkurai sievietei, arī tai, kurai ir fizioloģiski normals svars, tiks piedāvāts nomest vismaz 2-3.kg, ar piebildi, ka tas būtu svars kuru vīrieši novērtētu.Smieklīgi! Diēta, lai izpatiktu vīriešiem vai tomēr veselības pēc? Bet nu tas tā. Katram savas dzīves prioritātes.Pēc tam internetā speciāli izveidotā profilā nāk plans katrai dienai, kuru var atvērt iepriekš izvēlētā laikā. No rīta vai vakarā, secīgi, katru dienu saņem info nākošajai dienai. Tātad katru dienu jāiet profilā, lai atvērtu plāno nākošajai dienai. Pats stulbākais ir tas, ka šo informāciju nevar kopēt. Izmantošana tikai elektorniskā vide. Nu nezinu, varbūt esmu pārāk vecmodīga, bet man svarīgāk ir šo informāciju papīra formātā ņemt sev visur līdzi. Vairākkārt esmu jautājusi, lai pakalpojuma sniedzējs to nodrošina, bet bez rezultāta. Izliekas, ka nesaprot, kas tiek jautāts. Tad kad pērc šo pakapojumu, šādas nianses tur nav atrunātas. Man kā pakapojuma ņēmējam, kas šajā gadījumā faktiksi pērk tikai informāciju ir lūgums, informāciju par kuru maksāju, saņemt man pieņemamā veidā. Šajā gadījumā tas nav iespējams! Tas nu galīgi nav forši! Jūtos piekrāpta, jo faktiski diētu izmantot nav iespējams.

I ievucis! 07.01.2015

Bet pašu progrmmu tu ievēroji, bija taču effects?

Esmu sajūsmā par šo programmu iesaku visām pazīstamajām, jo klientu apkalpošana ir supper, vienmēr laipni un mīļi atbild kā arī pašu programmas mērķi izdevās īstenot - nomest svaru - viens done no mana saraksta :)

Tagad esmu viņu līmeņu programmas dalībniece un ievērojot dažādus ieteikumus tupinu samazināt savu svaru.

Ļoti patīk, ka par neskaidrajiem jautājumiem var uzreiz uzrakstīt čatā un kāds vienmēr atbil kas un kā un arī ja pirmās septiņas programmas dienas nebija tās vieglākās tad līmeņu programmu esmu iemācījusies daudz jaunas ēdienu pagatavošanas reptes, kas vienlaikus ir gan garšīgi gan arī palīdz uzlabot formu :)

Bet protams vislielākais prieks, ka ir redzami rezultāti un tas, ka programmu patiešām nevar kopēt, saņemt tikai viņu mājaslapā nav nemaz tik liels šķērslis, man piemēram galvenais, ka mērķis ir sasniegts :)