www.sudzibas.lv Stila māja Slikta kvalitāte

Stila Māja Sia - Slikta kvalitāte

Kā redzat stundu pēc pulksteņa atvešanas...
Samaksāju par pulksteni 10€+piegāde, kādam tā ir maza nauda,bet kādam ilgi domāta un krāta karotajam pulkstenim..teicu,e pastā rakstot viņiem,ka nekur nesūtīšu pulksteni lai rod risinājumu,protams atbilde bija kā parasti, atvainojamies bla bla un sūtat tur un tur,tad atgriezīs naudu... kāda tad jēga pasūtīt kaut ko vispār!

I

K KKaķis 09.01.2018

Ali expreess ar uzcenojumu! :D Muahahahahahh

Skopais maksā divreiz!

Nē, bet ļooti interesanti, kādu risinājumu Inga cerēja panākt? Ka pie viņas ieradīsies elegants pulksteņmeistars, ieliks vietā izrauto asīti un uztaisīs erotisko masāžu, kā kompensāciju? Varbūt pulksteņa vietā vajadzēja pakrāt naudu vibratoram?

I Inga 10.01.2018

Tev jau kā daunim iespējams tikai tqs prātā jo neviena tādam nedos,bet normāla firma piedāvātu citu šī vietā

A aicis24 10.01.2018

A pati atlikt viņu atpakaļ nemāki,tas tak ir vienkārši,vai arī viņš vienkārši tur neturās,tajos caurumiņos,bet izskatās tas pulkstens tiešām pēc ļoti lēta mēsla,kurš caur aliexpress ir pirktas pa 1.50 eiro un jums iesmērēts par 10 eiro.Iesaku pašai pasūtīt no aliexpress.com un gadījumā ja būs brāķis,vismaz naudu var dabūt atpakaļ.

K KKaķis 10.01.2018

Ir ir Ali, viņiem pilna mājas lapa ar Ali uzcenotām precēm. Biznesss... tipisks latvieša bizness

Lai pasūtītu pulksteni Aliexpres ir jābūt vismaz prātam, kura Ingai nav bijis un nekad arī nebūs.