www.sudzibas.lv Stila Laboratorija Iekasē naudu ne par ko

Stila Laboratorija - Iekasē naudu ne par ko

Šī gada oktobrī iegriezos šūšanas darbnīcā Stila laboratorija A. Čaka ielā 24 ar jautājumu par aplikāciju izšūšanu.Pastāstīju savas vēlmes,atstāju audumu uz kuru būs vēlams veikt izšūšanu,taču kundze ar kuru runāja teica,ka meistare nav uz vietas un man pēc pāris dienām piezvanīšot un pateikšot par iespējām veikt šo darbu.Tik tiešām piezvanīja,bet summa,kura man tika nosaukta bija vairāk kā 2x augstāka,nekā man tika teikts iepriekš.Kad griezos vēlreiz šajā darbnīcā paņemt atpakaļ savu audumu,sakot,ka pakalpojums ir dārgāks,nekā tika iepriekš teikts un man vēl ir jāapdomājas,man tika pieprasīti 2EUR par konsultāciju.Biju šokā.Kāda konsultācija!Izrādās,ka šajā darbnīcā par konsultāciju skaita faktu,ja kāds pie viņiem iegriežas un pajautā par iespējamiem pakalpojumiem vai iespējām veikt kādu konkrētu pasūtījumu.Beigās gan tika pateikts,ka pirmās 10min esot bez maksas,bet pēc tam iestājas tarifs 2EUR.Es tur pavadīju apmēram 12-13min,līdz ar to man jau bija iestājies maksas tarifs.Samaksāju 2EUR par to,ka pajautāju,vai šāda veida aplikācijas viņi var izšūt.Ar kaut ko tādu vēl nebiju sastapusies.Esiet uzmanīgi no šīs šūšanas darbnīcas.Lieki piebilst,ka tur valsts valodā ar mani neviens nerunāja.Diemžēl ātrumā uzņemtais pakalpojumu cenu lapas foto sanāca nekvalitatīvs,bet skaidri ir redzams,ka tas ir krievu valodā un ar roku pierakstītām piezīmēm.

K

E Edita Rode 29.10.2015

Šajā kantorī cenas ir debesīs, arī esmu saskārusies ar šīm dāmām ! Pēdējo reizi kad tur biju man par elementāru darbu pajautāja summu kas bija 3 reiz lielāka par auduma cenu (kaut arī audums nebija lēts) .
Kundzes no šīs darbnīcas man jautāja 145 euro par darbu, es atteicos un aizgāju uz citu darbnīcu, tur man pajautāja 38 euro par to pašu darbu :-)

P Patversmes 09.08.2019

Неадекватные расценки, сроки работы не соблюдаются, на сообщения с вопросом об исполнении заказа не отвечает, душная и грязная мастерская на чердаке старого здания с жутко крутой, опасной для жизни лестницей. Заручитесь терпением и кучей денег при общении с данной "мастерицей"! А лучше не обращайтесь к ней совсем!

Davids1 03.11.2022

Godīgi sakot, es nesaprotu šo nepamatoto naidu. Manuprāt, laba darbnīca, varbūt ne ar lētākajām cenām, bet pašā Rīgas centrā, un manuprāt ar labu kvalitāti. Pasūtu ne pirmo reizi un viss mani apmierina. 😁