www.sudzibas.lv Stila Galerija nekvalitatīvs pakalpojums

Stila Galerija - nekvalitatīvs pakalpojums

28.jūlijā devos uz šo salonu, lai veiktu manikīru un pedikīru ar gelich pārklājumu. Tas izvērtās par īstu "kašmar šovu ". Tādu pakalojuma sniedzējas attieksmi pret savu darbu un klientu - tik nekvalitatīvu pakalpojumu nebija nācies pieredzēt.
25 minūtes kavēja pierakstu - sēdēju tukšā salonā un nesapratu vai esmu atnākusi īstā vietā un laikā. Manikīrs un padikīrs ilga 1 stundu 10 minūtes (!). Pie tam trešo daļu no šī laika meistare (pat negribas viņu tā saukt) klīda apkārt kārtojot personīgas lietas vai ko citu. Manikīrā katram pirkstam tika veltīti trīs šņāpieni ar neasu instrumentu, kā rezultātā trīs sagriezti pirksti. Viens no tiem asiņains tā arī palika līdz man bija jādodas prom. Jautāju vai tomēr to nevarētu kaut kā sakopt, tad nu iedeva man pašai vates tamponu, lai tīru pati. Ļoti ceru, ka vismaz pareizi dezinficēti šie instrumenti bija. Lai gan paskatoties uz darba galdu arī par to varētu šaubīties. Gelich uzklāšanas tehnika arī ļoooti interesanta - Nagi bija saķepuši kopā ar ādu. Pedikīram pat lampu aizmirsa ieslēgt, bet nebija jau kam to teikt - jo meistare zibenīgi devās savās gaitās pa salonu. To visu jau pat nevar aprakstīt - tas ir jāizbauda. Ja kādam ir vēlēšanās - uz priekšu !!!
Žēl, ka tā ! Domāju : Stila Galerija ! Dzirdēts, dzirdēts ... !
Še, Tev, dabūji pa pilnu programmu !! Mājās aizbraucot liku kājas bļodā un taisīju pedikīru pati. Manikīram kārta bija pēc divām dienām, kad kaut cik sadzija sagrieztie pirksti.

E

E eze 18.08.2011

es arī no šīs iestādes turpmāk turos pa gabalu, kopš viņi sačakarēja kosmētisko procedūru, lohu kantoris!

T taNii 06.02.2012

Stila galerijā strādā divas meistares, viena ir forša-Antra pati pie viņas eju, personīgi man nav nekādu sūdzību, patīkams cilvēks, kā arī neskatoties uz manu slikto nagu stāvokli, gelish man turās vismaz 4 nedēļas, bet par otru nemācēšu pateikt, strādā viņa laikam nepāra dienās, bet zinu, ka tā ir kaut kāda jaunā meiča, bez pieredzes!!!

H horhs 05.07.2012

Tagad tur viss ir ciet, man ir dāvanu karte kas tur jāizmanto, bet to salonu pat sazvanīt nevar jo viss ir izslēgts, gan es viņus noķeršu.