AtrisinātaStila fasāde - Krāpšana

Artūrs Bušujevs tika sarunāts siltināt ēku. "Stila fasāde" ir viņa uzņēmums. Norunājām visu, tika sagādāts materiāls un gaidījām darbu uzsākšanu. Tika samaksāts avanss 2500 Eur apmērā, tad vēl 500 Eur, jo lūdza izlīdzēt. Bet tad pazuda, neatbildot uz zvaniem un nereaģējot ne whatsapp, ne Facebook. Meita viņam nokļuva slimnīcā, domāju pēc tam parādīsies bet nekā. Nu jau ignorē no augusta, kad bija jāsāk darbi. Lūgums nesadarboties ar šo "uzmetēju", jo naudas summa izkrāptā ir nopietna. Brauc ar Volvo džipu, izklausās lādzīgs, bet līdz naudas saņemšanai tikai. Solīja sākt darbus, bet pazuda. Pēc meklēšanas uzsākšanas tika izdzēsta arī mājaslapa no Facebook. Varbūt mainīs uzņēmuma nosaukumu, tāpēc esiet uzmanīgi... Artūr - lūdzu, atdod piesavināto naudu 3000 Eur apmērā!

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Jānis Mitrevics 26.03.2024

Situācija atrisināta ar Artūru. Tiekoties tika solīts atdot naudu pamazām līdz konkrētam mēnesim, taču tika izmaksāts divreiz ilgākā periodā. Tomēr būtiskākais, ka samaksātos 3000 eur esmu dabūjis atpakaļ.

S Spuris 30.12.2022

Sen bija laiks griezties policijā un iesniegumu uzrakstīt par krapniecību.

R RunčaĶepa 30.12.2022

Nē, nu var būt viņš tomēr pārdomās un atbrauks visu izdarīt! (sarkasms)

RunčaĶepa Noteikti :DDDDD

S Spuris 30.12.2022

Jānis Mitrevics viņš noteikti tevi nedzird,jo droši vien pārziemo kaut kur siltajās zemēs .Ieskaiti viņam vēl kādus 500 eur pilnai laimei nabadziņam kādam Mohito padzērienam okeāna krastā .

Good Intentions 30.12.2022

Ko tur ar to Mohito, uzreiz Sex On the Beach.

J Jānis Mitrevics 26.03.2024

Artūrs ilgā laika periodā, un ne tādā, kā tika solīts, bet tomēr naudu ir atskaitījis atpakaļ. Tā kā situācija ir atrisināta, esmu izlīdzējis kādam ar bezprocentu aizdevumu un zaudējis daļu nervu šūnu.