StikluMeistars - Stikls

Novembrii tika nomainiits Volvo FH 12, pr.stikls, bet uznaakot lieliem miinusiem vai kaada cita stikla defekta / kvalitaates deell ( kuras nav !!!) stikls saplaisaaja, protams ka ne garantijas nekaa neesot uz taadaam lietaam !!< skopais / taupiigais maksaa divreiz,

E

E Elviss 18.02.2010

jautaajums tika atrisinaats, augstaak mineetais atgadiijums ir atrisinaats,

J jānis 13.03.2010

manējam auto arī turpat mainīja stiklu audi a6, iznākumā tika saskrāpēts jumts un kapots.

L LaurisKokars 18.05.2010

Pats interesānākais ir tas, ka cilvēki raksta kaut kādas sūdzības par kaut kādiem saskrāpētiem jumtiem un motora pārsegiem, bet kad uzraksta viņiem uz e-pastu atbilde neitiek sagaidīta!
Ņemot vērā to, ka stiklus pārsvarā mainu pats, tad zinu un atceros praktiski jebkuru auto, kuram nomainīts stikls!
Un ja tiešām es kādam kaut ko būtu saskrāpējis, tad to zinātu un sarunātu ar īpašnieku kā novērst bojājumu!
Tā kā pats uzņemos visu atbildību un dodu garantiju visiem darbiem ko daru!

I Ieva 22.11.2010

Es pie šī puiša pārlīmēju stiklu, jo iepriekšējo "speciālistu" darba rezultātā lietus laikā man automašīna pludoja (vārda vistiešākajā nozīmē). Pārlīmēja ļoti labi. Nav pie kā piesieties! Lai viņam veicās!

J Juris 04.06.2011

Diezgan "forša" attieksme pret klientiem. Sarunāju samainīt priekšējo stiklu, ierados precīzi laikā, nācās gaidīt vismaz 20min kamēr kāds vispār atbrauca. Pēc 1.5h jānāk pakaļ, protams kad ierodos pēc auto, nekas nav izdarīts, tiek remontēts cits auto. Tad kapēc kaut kas vispār ir jāsarunā, ja nekas netiek izdarīts? Vienvārdsakot mans laiks ir pamatīgi izčakarēts un nekas nav izdarīts. Super tā tik turēt un klienti birs no gaisa.