[email protected] - Krāpšana

Ievietoju portālā ss.lv savu auto pārdošanā. Vīrs arī. Abi sākām saņemt e-mailus no e-pasta [slēpt]@gmail.com, ar piedāvājumu nopirkt mašīnu. Tikai pirms tam lūdz apmaksāt no savas kabatas kurjerpakalpojumus, jo mašīna esot jānogādā Nigērijā. Protams, nedomāju, ka mūsdienās ar šādām metodēm kādu var iznest cauri, bet tomēr, esiet prātīgi. :)

B

B bogy111 14.03.2013

Un ko tai mekleeshanaa man buutu jaatrod? Shis e-mails ar divu nedeelju starpiibu ir uzbaazies ar piedaavaajumu man un viiram, kas nu gluzhi nenoraada, ka konkreetais emails ir mazdziivotaajs. Atljaushos aizraadiit, ka cimdi jau nu nebuutu tas apgjeerba gabals, kursh tiek biezhi mainiits. Juus droshvien gribeejaat teikt - zekjes. :)

B bogy111 14.03.2013

Draudzinj, es tik tieshaam internetam dziivi neveltu, man ir citas, daudz veseliigaakas intereses. Jauku sho skaisto, saulaino dienu, Maddalena! ;)

Y YoYo 14.03.2013

Laikam tie āfrikas mērkaķi ir ļoti izmisuši ... ja iet uz tik neloģiskiem soļiem!
Kaut ko tādu redzu 1.reiz. (dzirdējis biju).
Pērk mašīnu un pārdevējam prasa apmaksāt transportēšanu it kā Āfrikā nekur tuvāk neviens nepardotu automašīnas :DDD

Y YoYo 15.03.2013

Laikam jau tev taisnība Maddalena:D
Man gan visi šitie "pircēji" un "miljonu dalītāji" pazūd, kad lieku lietā klasiku no 13 krēsliem:
Možno, vsjo možno no ģengi vperjod! Ģengi utrom stuļja večerom, ģengi večerom stuļja utrom ... vsjo možno, no ģengi vperjod :DDD

A acidburn 16.03.2013

Juuu, šis man arī ir lielais čoms tagad :D [slēpt]@gmail.com

A acidburn 16.03.2013

Galvenais jau tas, ka man patīk viņu čakarēt un uzdot pretī visādus uzdevumus.Vismaz pa to laiku nemēģina kādu citu apkrāpt... :D