www.sudzibas.lv Stepes Minerālūdens produkta sastāvs - satur indīgu vielu

Stepes Minerālūdens - produkta sastāvs - satur indīgu vielu

Stelpes minerālūdenim paši izstrādātāji pievieno indīgu (toksisku) vielu - fluorīdu, kas ir galvenā sastāvdaļa jebkurai žurku indei.
Esmu sazinājies ar ražotājiem, taču viņi nesniedz sakarīgu atbildi par to kādēļ dabīgam ūdenim jāpienvieno toksiska ķīmiska viela?!

Lūdzu izvairieties no šiem dzērieniem.

Fluors (fluorīds) ir toksiska un ļoti bīstama ķīmiskā viela F2 (gāze normālos apstākļos), viens no halogēniem, visaktīvākais nemetāls (spēcīgākais oksidētājs).
Fluors (avots: alumīnijs, mēslojumi, ūdens ar fluoru) – rada skeleta un zobu bojājumus.

paldies!

Video par fluoru:
http://www.youtube.com/watch?v=Q3y8uwtxrHo
http://www.youtube.com/watch?v=IKGjyDyMYhA

A

Komentāri (9)

K Katt23 28.06.2010

Pirmo reizi dzirdu par tādu ūdeni:( Izskatās pēc kautkāda kreisā. Nesaprotu kam viņiem tā ķīmija ja tas ir menerālūdens tad jau pats parsevi garšīgs un nevajag naudu tērēt ķīmijai:D

A Anna 28.06.2010

Fluors ir toksisks atkritums, kuru dažādām rūpniecības nozarēm nav kur likt, tad nu to nogrūž ūdens un zobu pastu ražotājiem.

http://www.youtube.com/watch?v=O2rO84W9yto

A andrejs 28.06.2010

Vispār, ir valstis, kurās dzeramajam ūdenim piejauc fluoru. Vai Tu zvani arī katram zobu pastas ražotājam? Fluoru liek klāt zobu pastām, jo fluors zobiem neļauj bojāties, bet to liek īpaši mazās devās. Ja tajā ūdenī tas ir virs normas, sazinies ar PVD, nevis taisi traci šeit. Cik vispār ir atļautais daudzums? Vai Tev ir zināms, ka arī atļautais daudzums ir kaitīgs? Pastāsti kaut ko. Citādi, šķiet, ka Tu taisi apzinātu nomelnošanu šim produktam.

L Lita 28.06.2010

Riktīga nomelnošana :D
Paklausi Andreju.

A andrejs 28.06.2010

Lita, nesapratu.

M mango 28.06.2010

LV ir tikai 3 dabīgā minerālūdens ieguves ražotāji. pārejie 95% ir dzeramais ūdens, jeb attīrīts krāna ūdens, kurš protams nav kaitīgs. Ir vēl 2 vai 3 avota ūdens fasētāji.
Pārejā pasaules daļā dominē minerālūdeņi un tie ir katras valsts lepnums. Boržomi, Evian, Pierer u.t.t.
Betpriekš kam mums ar kaut ko savu lepoties??? Bēdīgi!!!

p.S. neesmu ne ar vienu fasētāju saistīts.

G gertrude 29.06.2010

Cilvēciņam, kurš skolā nav mācījies ķīmiju, būtu vērts beidzot to palasīt!!!
Būtu vērts izlasīt uz etiķetes, ka tur nekas nav mākslīgi pievienots!!! Šis minerālūdens ir DABĪGS.
Jautājums :
Kā ir ar visām zobu pastām, kur ir pievienots Fluors? Kā ir ar minerālūdeņiem: "Borjomi", kura sastāvā ir 5x vairāk Fluors un zviedru "Ramlosa", kura sastāvā ir 3x vairāk Fluors nekā "Dabīgajā Stelpes minerālūdenī"?
Un kā ar Fluora tabletēm, kuras cilvēki, rūpējoties par saviem zobiem, lieto paši un dod arī saviem bērniem, ko iesaka zobārsti?
Vai tad viņi indējās paši un indē arī savus bērnus?!

D Dace 05.07.2010

protams, ka indējas, labrīt!!! tā taču ir komercija, bet cilvēki priecīgi lieto, Tu pat nespēj iedomāties, kāds sastāvs ir veļas pulverī, kas nesadalās un paliek drēbēs, visās drogas dušas želejās... parabēni, naftas gala produkti, nav ko brīnīties, ka alerģija ir gadsimta slimība, nerunāsim nemaz par ļaundabīgām slimībām... katrs pats izvēlas, ko lietot!

P pufa 05.07.2010

kāds sakars STEPES minerālūdenim ar SteLpes minerālūdeni?

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes