Stender's Pica - stulbums

Kas tā par lietu, cilvēks aiziet uz picēriju paēst, bet viss ko viņš redz ir tas, ka personāls sēž pie galdiņa, un čalo savā starpā un beigās vēl laužas, kas tad nu ies apkalpot.
Tāda sajūta, ka man vēl jātvainojas par to, ka esmu tur aizgājusi! Vai tā ir normāla attieksme? Un vēl tie nenormālie smiekli, kuri skan no virtuves pat sit pušu mūziku!Vai tiešām īpašniekam liekas, ka tādiem jābūt darbiniekiem?

P.S arī pica bija neizcepta, siers bija tikai knapi pakusis un mīkla knapi brūngana:(

T

I info 13.07.2011

Paldies par info.Mes tur neiesim lai nav jabojā oma.

T ToTfu 13.07.2011

Kas tās tagad par bābām, ja pat lepjošku mājās izcept nemāk? Laikam čakmarijas ielas darbinieces?

R Rita 14.07.2011

to tfu, čakmarijas iela atrodas tikai tavā pilsētā, jo šajā tādas nav.
Pati strādā uz tās ielas???:p

M m 16.07.2011

vot jums cilveekiem nav ko dariit :D

L Lavra 16.07.2011

Kas tie par idiotiem kas tagad kafejnicas ver vaļa?

T ToTfu 16.07.2011

Labi, ka esi saprotoša, čakmarijas iela bija domāta tīri simbolisku, lai neaizskartu mūsu dārgās minoritātes, bet ja gribi atklāti, tad tava darba vieta ir Ventspils pufaikciemā!Domāju, ka saprati par ko iet runa?

R Rita 18.07.2011

nē, nav ne jausmas:D
varbūt pateiksi kur ir tāds pufaikciems?????:D

č čolka 27.07.2011

Es laikam zinu, kam pieder tie nenormālie zirgu smiekli :D tā taču tā tirgus vecene :P ir nācies dzirdēt, ka virtuvē skaļi runā par pazīstamu vīriešu dzimumlocekļa izmēriem... Bārā var mierīgi visu dzirdēt, un ziniet apetīte pazūd kā nebijusi. Varētu tiešām padomāt, ka tur, atvainojiet, strādā padauzas, kas savāktas no ielas. Un man ir viens jautājums... Vai tiešām tā saucamā picērijas vadītāja ar tiem melnajiem matiem DZĪVO Stenderī??? Un ja tā, tad komentāri lieki :D:D:D

A Asnāte 27.07.2011

Esmu saskārusies ar līdzīgu situāciju kādā no Jēkabpils frizētavām, kur divas frizieres, apkalpojot klientes sita tādas klačas, ka man palika neērti.Kā nav kauna klačoties, ja esi darbā, un vēl jo vairāk strādā ar cilvēkiem.
Viņas sabojaja visu iespaidu par frizētavu kopumā.

Z Zane 28.07.2011

Ak kungs! Tad jau nekāds brīnums, ka viņa tik nenormāli ir uzbriedusi :D