www.sudzibas.lv Stender's Pica Slikts serviss un kvalitāte

Stender's Pica - Slikts serviss un kvalitāte

Šādi notiek jau otro reizi nepilna mēneša laikā. Visa ģimene pasūtam vakariņas ar piegādi uz mājām un trūkst viena porcija. Visi ēd un viens bešā. Pirmajā reizē gaidījām stundu, kamēr atveda trūkstošo porciju, bet mums vismaz atvainojās un iedeva dāvanā kolu. Taču frī kartupeļi nebija līdz galam izcepti. Ok, kam negadās. Bet nu jau tas notika 2. Reizi, trūkstošo porciju gaidījām 2 h, ne atvainojās neko, stundu zvanījām kamēr vispār sazvanījām picēriju. Atveda cūkgaļas podiņu ar 1 fetas siera gabaliņu un dažiem maziem gaļas gabaliņiem. Paldies, vairs pie jums neēdīsim.

05.08.2022

J

B Bez_vārds 05.08.2022

Lai visi neēstu un viens nebūtu bešā - sadali vienu porciju uz pusēm. Vai kautko no visām saliec vienā. Problēma atrisināta. Plus vēl ietaupīsiet kalorijas, jo mūsdienās par daudz tiek apēsts.

J Janaee 05.08.2022

Nē, problēma nav atrisināta. Es maksāju naudu par pakalpojumu, ko attiecīgi vēlos saņemt. Kalorijas mani neuztrauc.