Stender's Pica - Slikts serviss

Atnācām ar draudzenēm paēst, pasūtam ēdienu un vēlamais ēdiens kurš ir ievietos ēdienkarte nav. Pasūtam tā vieta ko citu - arī šis ēdiens viņiem neesot. Nesaprotu kādēļ nevar pierakstīt vai izņemt no ēdienkartes, ja nav pieejams. Jautājām dzērienus kuri stāv plauktā arī šos netaisot kokteiļos. Pēc tam darbinieces visas stāvēja un ņirgājas kā vistas. Slikts serviss, apkalpošana un serviss ar pretīgu attieksmi.

M Maija Julija 08.04.2022
Slikts serviss

Atnācām paēst. Ēdiens kurš ir ēdienkartē neesot, kaut ir ēdienkarte, arī otrs ēdiens viņiem neesot. Dzērieni kas stāv plauktos viņi netaisot kokteiļos. Pēc tam darbinieces kā mazas meitenes savā starpā smejas un taisa mums klientēm neapmierinošas sejas izteiksmes. Pretīga attieksme pret klientiem.

S Sudzibas.lv Admin 08.04.2022