Stender's Pica - Slikts servisd

Sveiki. Šodien cenšos sazvanīt stenders picēriju talsos, esmu atstājusi vairāk kā 60 neatbildētus zvanus, jo redz kalusule jau vairāk kā divas stundas aizņemta. Šaubos, ka kāds divas stundas klāsta savas vēlmes.
Darbinieki slinkuma pēc klausuli nolikuši blakus telefonam, lai nebūtu jāveic pasūtījumi. Interesanti, par ko viņiem tad maksā.
Esmu vīlusies un neizsakāmi dusmīga.

04.11.2018

"Interesanti, par ko viņiem tad maksā." - un kā tu zini, ka maksā? Varētu padomāt - personīgi no savas kabatas viņiem algu pārskaiti!

E Ekspertu eksperts 06.11.2018

Tavas dusmas jau ir pamatotas, bet laikam jau drusku arī jāpadusmojas uz sevi, ka tik daudz reižu mēģināji sazvanīt nesazvanāmos.. 60x zvanīt-tas ir ļoti daudz.. Tā ir tāda kā kā galēja neatlaidība, bezmaz vai sauciens pēc palīdzības.. Un nezinu, cik tas laiku Jums paņēma, droši vien ne jau 5min... Nu, labi, 5 vai 7as reizes, bet ne jau 60x vienas dienas ietvaros.. Cieniet taču arī sevi un savu laiku, ja svešinieki neciena..

Neatlaidība ir laba, ja tā tiek likta lietā kopā ar attapību un gudrību..

P. S. Citreiz pamēģiniet pati izcept picu, varētu labi izdoties un nebūtu ne uz vienu jāgaida--tas tā, saku no pieredzes.. :)