www.sudzibas.lv Stender's Pica Sliktā apkalpošana

Stender's Pica - Sliktā apkalpošana

Vetspils pilsētas svētku dienā 08.08.09. bijām iegriezušies, lai 6 cilvēku kompānija paēstu pusdienas. Pasūtījuma pieņemšanas laikā, oficiante brīdināja, ka pasūtījuma izpilde būs jāgaida ilgi, apmēram 1/2 stunda, varbūt mazliet ilgāk. Tā kā pasūtījums nebija visiem vienāds, pirmais ""laimīgais" savu porciju saņēma pēc 30 minūtēm, otrais pēc 35, trešais pēc 40 minūtēm u.t.t., bet pēdējo porciju mums atnesa ne ātrāk ne vēlāk, kā pēc vienas stundas un 10 minūtēm! Pa vidu vēl tika apkalpoti 5 'iesiluši" jaunieši, kas aktīvi un skaļi, lietojot krievu valodas "saistvārdus" demonstrēja savu īpašo statusu šajā picērijā! Vēl tikai piebildīšu, ka mūsu pacietība gaidīt izbeidzās tieši pirms pēdējās porcijas saņemšanas. Aizbraucot redzējām picērijas aizmugurē, acīmredzot pagurušās virtuves darbinieces, kas turpat sēžot uz grāvīša malas, tērptas firmas krekliņos ievilka kuplu dūmu...
P.S. Mazliet pakaulējoties ar oficianti, tomēr atguvām naudu par nenotikušu pakalpojumu.

C cilveks 15.08.2009

izskatās, ka Ina nekad nav pati darbojusies sabiedriskās ēdināšanas jomā ---> ja būtu, tad tāds smieklīgs raksts šeit netiktu publicēts. kāpēc ir tik grūti saprast, ka pilsētas svētkos ir ļoti liels klientu pieplūdums kafejnīcās, un līdz ar to tas ir tikai PAŠSAPROTAMI, ka ēdiens būs jāpagaida ilgāk nekā parasti un, ja vēl pasūtījāt dažādus ēdienus. un tā ir katru gadu Ventspilī ---> ar to ir jāsamierinās!. pati jau vairākus gadus strādāju par viesmīli/bārmeni vienā no Ventspils populārākajiem restorāniem un arī pie mums iegriežas šādi klienti ---> kas iedomājas, ka viss jau stāv gatavs pasniegšanai. cilvēki atveriet acis ---> ēdiens ir vēl jāpagatavo(neviss jāuzsilda mikrenē)! pamēģiniet mājās 6 cilvēkiem nepilnas stundas laikā pagatavot katram savādāku ēdienu...ja jums izdosies, vēlētos, lai padalieties noslēpumā kā to izdarīt:) ir taču arī citas iespējas, piemēram, apmeklējiet bistro, kur viss jau stāv gatavs, vai apmeklējiet pārtikas veikalu, lai gan arī tur pilsētas svētku laikā bija labs laiciņš jāpastāv rindā pie kases. un galvenais iemācieties atšķirt Kafejnīcu no Bistro, jo tās ir divas dažādas lietas :)
Raksta autorei vēlu, lai dzīvē viss izdodas un varbūt nav vērts bojāt nervus ar tādām sīkām problēmām ---> ir taču svarīgākas lietas par ko uztraukties :)

U unn 21.08.2009

nu bet ka tad ieskaidrosiet smekesanu darba laika??? un vispar tad jau no pasha sakuma vajadzeja bridinat ka ediens tiks atnests pec stundas nevis pusstundas.

A Anna 22.08.2009

No kura laika tad picērija būtu tikusi kafejnīcas statusā?? Arī picērijā ir sagataves, sasmalcināti produkti, kas tiek uzlikti tai pašai sagatavei- un cik tas laika prasa? Esmu strādājusi sab.ēdināšanā unz inu tādu kā nerakstītu likumu, ka viens pasūtījums tiek apkalpots reizē - šajā gadījumā tātad visiem reizē, nevis, kā raksta Ina vienas stundas laikā! Vienkārši neprofesionāli nostrādāts, kas neko labu neliecina ne par šo iestādi, ne tās darbiniekiem, kas ar formas tērpiem(!!!) pīpē turpat aiz picērija grāvī!!!

A Aigars Puķītis 07.11.2016

Stendera picērijā nav sagataves,kā piemēram diānas picā,kuru taisa uz saldētas mīklas sagatavēm. Šeit katram klientam picas pamatni izrullē no svaigi pagatavotas mīklas..tas prasa kādu laiku un ar to ir jārēķinās.

R rojs2 22.11.2009

Par ēdieniem jau nu taisnība, tik tiesām vajadzēja ureiz brīdinā, ka būs jāgaida ilgāk, bet neviens nevar liegt darbiniekiem smēķēt. ja viņiem ir brīvs brīdis, tad dara ko grib.

A Aigars Puķītis 07.11.2016

30 minūšu laikā atnesa pirmo picu...pat parastā vēlā rudens dienā,kad picērijā nav neviena,jums to atnesīs ātrākais pēc 15-20 minūtēm,bet šeit ir pilsētas svētki..domāju,ka ar galvu vajag draudzēties un tādās reizēs nevajag iet uz sab.ēdināšanu un bojāt sev dienu,jo jāsaprot,ka viss būs ļoti ilgi jāgaida.