Stender's Pica - pretigi

Aizbraucam holidejos uz nedelu pa Kurzemi pacelot. Iebraucam Kuldigas Picerija. Viena no reizem,kad pasutijam ar draudzeni cukgalas podinu, kartupeli bija vesi , virskarta silta! Ja nu reiz ko atsilda, tad varbut ta kartigi! Vai Rozisa k-gam jaudigaka mikrovilnu krasns jaiegada! Ar to jau nebija gana! Pasutiju puikam picu un ,kamer maksaju, meitene melniem gariem matiem, apaliga, kura taisa picas cilveku prieksa to dara bez cimdiem! Kaa to vispar var izdarit! Vai tiesam uznemums nevar iegadat partikas cimdus un edienu ar tiem taisit vismaz cilveku acu prieksa? Braucot ara No picerijas, si pati melnmataina meitene aiz stura pipeja! Nebrinos,ja vina pec smekesanas rokas nenomazgaja un gan jau pec toletes apmkelejuma ari! Neko jau nevar zinat! Fui! Cuku iestade!