www.sudzibas.lv Stender's Pica Ļoti nelaipna apkalpošana

Stender's Pica - Ļoti nelaipna apkalpošana

Sveicināti!

Vēlējos izteikt sūdzību par Stenders Picēriju Saldū. Vienmēr kad tur ieeju, tad pretī sev redzu nenormāli nopietni savilktus ģīmjus, it īpaši oficiantei, kurai ir blondi mati, tāda padūšīga, viņa jau tur ļoti sen strādā... Ne labdien pasaka, ne paldies beigās.. Arī visiem maniem paziņām un draugiem ir tāda pati apkalpošana, jo viena nekad neeju. Ja to paldies arī pasaka, tad tā, ka nevar ne dzirdēt, bet pie sevis kaut ko nomurmulē.
Par ēdieniem runājot, picas ir ļoti garšīgas, taču kartupeļi frī šķiet visu laiku pārsālīti, ka pat ieēst nevar..

Es ļoti ceru, ka kāds šo rakstu arī izlasīs, it sevišķi Stendera picērijas vadība.. Es saprotu, ka kādu dienu nav garīgais, Latvijā joprojām ir krīze u.t.t., taču ne jau katru dienu tā var izturēties, un ne jau darba laikā! Mājās var pūsties kā vēlas!

Visi mani draugi arī saka, ka tāpat jau cilvēki tur ies, jo citur picu nevar dabūt, taču par darbinieku attieksmi tur vēl daudz jādomā!!!

H haahh 30.01.2010

Vai tad tikai no picaam iztiec? Nav nemaz tik veseliigi eest taadas taukainas picas!

E Elina 01.02.2010

Man gan tur patiik, ediens un attieksme, paradi man vienu iestadi kur visu laiku smaida, varbuut pati esi nelaipna :)

: :P 13.02.2010

VIENMĒR, kad picērijā ir šī officiante apkalpošana ir BRIESMĪGA. Šī sieviete uzvedās tā, itkā visi picērijas apmeklētāji būtu viņai ko nodarījuši. Nav nekāda jēga viņa neko jautāt vai palūgt, diena arī sabojāta uz visu atlikušo laiku. Tādi cilvēki jau sen būtu jaatlaiž, tagad daudziem nav darba bet TĀDI nez kāpēc vēl strādā, viņas vietā varētu atrast kādu laipnu un atsaucīgu cilvēku!
Visi ar kuriem ir runāts par šo tēmu, un tie kuri zina šo officianti ir tādās pašās domās!
Es tur needu bieži, bet tad, kad tur aizeju, vēlos tomēr iegūt labas emocijas, nevis domas par tādu nelaipnību, un uzdrīkstēšanos tā izturēties pret klientiem!!

D DreamLV 13.02.2010

slinki kā maitas!!! paši var brūvēt mājā!! un nebūs ne sliktāk kā ceptuvē

K Klient 13.02.2010

Ebanytaja ti znae6 skoko im platat, a tibe e6e i ylibatsa psc...

ž žurkaKornēlija 13.02.2010

Vai tikai tā padūšīgā oficiante nebūs Kristīne, kura tiešām tur strādā no pašiem pirmsākumiem un cik novēroju ---arī pamatīgi uzbarojusies no šīm gardajām picām...jāāāāā, picas tur ir baigi gardās, bet Kristīne laikam palikusi iedomīga ar to, ka picērijā skaitās kā inventārs...sena jo sena darbiniece:)))

K Kristaps 16.02.2010

Man gan tur ljoti patiik, vienmeer garshiigas picas.. Par apkalposhanu nesuudzos.. Kaadai greizsirdiiba piemetusies. Kristiine simpaatiska sieviete! :)

A aija 17.02.2010

var jau cilvekiem gadities visadi, bet sie kas nevar nekadi ieriebt savadak, ka rakstit zultainus komentarus, ir vispar zem katras kritikas :( :( :(

D DreamLV 17.02.2010

esu es ar pircis stendera picu bet izdomāju pats cept mājā iznāk lētāk un garšīgāk!!!

S Sigita 24.02.2010

Sveiki! Es piekritīšu pārējām sūdzībām. Par blondo oficianti, kas strādā Saldus stenders pica. Ja strādā ar cilvēkiem pirmais, ko klientam jāierauga ir smaids. Kur palicis, ka klientiem vienmēr taisnība? Saprotams ir arī tas, ka gadās, ka izved no pacietības. Bet tāpēc vien nedrīkst pacelt balsi uz klientiem! Un kur nu vēl teikt, ja negribat nenākat ir citas ēstuves!

Z zanda 03.03.2010

Ak jee par to piceriju jau naf verts runaat un par Kristini nu vispar!!!
vinja laikam ir ar dzivi neapmierinaata!!! gadu jau tur ieksaa neeju jo visi kas tur ieiet tiek apkakaati:( Izvelos citu estuvi kur jutos konfortabli! Picerijas ipasnieki pakontroleejiet saldus piceerijas vadibu un tur notiekoso!!! Taa naf nekaada ieriepsana bet gan fakts godaataa Aija!

N Nekas 17.03.2010

Negribu nevienu aizstāvēt, bet pati esmu strādājusi tur, nezinu cik katrs tur apmierināts ar dzīvi, bet darbs tur ir grūts.Tas nedod tiesības būt nelaipnam, bet arī klienti ir dažādi.Klientam ir taisnība :D, visi mes esam cilvēki, un katram sava taisnība! Lai veicas! Aprunātājiem un aprunātajiem!

D [email protected] 17.01.2015

Sveiki !
Lasot komentārus sapratu, ka neēsmu vienīgā kurai ir bijusi nelaipna attieksme.
Godīgi sakot izejot no Stenders picērijas es domāju kur ņemt kāda priekšnieka numuru, lai viņam šo to pateiktu par apkalpošanu picērijā, tieši dēļ šīs blondās sievietes .;[
Man ar draudzeni sanāca dīvains starpgadījums, (mēs samainījām vietas no viena galdiņa pie otra un blondā sieviete to redzēja, jo pie tā galdiņa kura pārvācāmies, viņa tur tieši vāca nost traukus ) Tā saucamā KRISTĪNE ļoti nekaunīgā balsī mums ar draudzeni teica "cienijamās dāmas mūsu picērijā mainot vietas tas ir jāpasaka, jūsu frī kartupeļus ēd puiši "A KUR TAS IR RAKSTĪTS, KA KAUTKAS KĀDAM IR JĀPASAKA ????? Protams mums laiks bija un gaidĪjām savu frii porciju ilgāk un baigi par to nepārdzīvojām BET vēlāk gāju pie letes pēc kolas, jo aptrūkās, pie letes nostāvēju kādu laiciņu (kādas 3 minūtes) nevis tāpēc ka pie letes neviens nebija, bet tāpēc ka KRISTĪNE spēlēja telefonā TOMU (spēli, cik es sapratu ) Tikai tad kad es uzrunāju vai varu palūgt kolu KRISTĪNE man jautāja "vai tad arī kolu jums neielēja ? " Es pamatīgi apmulsu, jo šāda attieksme no KASIERES pret mani bija pirmo reizi, tad nu vēl vienu reizi teicu, MAN lūdzu mazo kolu, šī noburkšķēja jā protams un man to ielēja Sejas izteiksme viņai bija tāda, ka tūlīt man pa galvu gāstu :D :D :D . Atvainojiet, bet tādu NEPROFESIONĀLU ATTIEKSMI saņēmu pirmo reizi, Diemžēl .
Ēdiens garšīgs par to neko nevar sūdzēties . Bet attieksme apbrīnojama :)
Atvainojiet Kristīne, ja Jūs šo lasat ( es ļoti seru ), šis teksts nav domāts, lai Jūs aizskartu, bet gan tāpēc, lai Jūs aizdomātos, kur jūs strādājat un kādai ir jābūt attieksmei pret klientiem, smaidu turpmāk !