www.sudzibas.lv Stender's Pica Kas par attieksmi pret darbu

Stender's Pica - Kas par attieksmi pret darbu

Nu tad arī mūsu gimenes mērs ir pilns!!!! Man ir tik daudz ko teikt!Šodien Saldus stenderī mūs apkalpoja viesmīle vārdā Kristíne (vārdu uzzināju caur pazinām) pienemot mūsu pasūtījumu paralēli stāstīja jokus savām darba kolēgēm un músos neklausījās, kad palikām skalāki, attieksme palika loti nepatīkama un sev zem deguna bubināja, redzējām ka mūsu pasūtījums nostāvėja vismaz 5-7min bet šī Kristīne stāvēja pie virtuves durvīm un płāpāja pa telefonu, kad vírs piegāja un pajautāja vai varam sanemt ko pasūījām, viesmīle pie músu galdina pienāca ar visu telefonu pie auss un škīvjus burtiski nometa. Un šis gadijums cik pamanijām bija pie vairākiem galdiniem. Viesmīle vai bārmene Karīna (arí uzzināju no pazinām vārdu) - attieksme šausmīga, mati mūźīgi valā un izpūruši, šodien no virtuves iznāca ar pilnu muti un burtiski klientu priekšā gremoja. Abas strāja kopā. Kristīnes attieksme jau gadiem ir necieshama.. Vaditāji apdomājieties luudzu!