www.sudzibas.lv Stender's Pica kartejais pagrimums

Stender's Pica - kartejais pagrimums

Ak kungs, sakiet lūdzu, kas notiek ar Jūsu uzņēmumiem?Vai Rozīša k-gs ir izveidojis tik daudz uzņēmumus dažādās pilsētās un tagad nav iespējams tos visus apsaimniekot?Es personīgi dodu priekšroku normālam ēdienam, tātad tā saucamajiem 2.ēdieniem.No sākuma bieži iegriezos Kuldīgas picērijā, kur bija gards ēdiens(par porcijas izskatu gan paklusēšu)taču pēdējā laikā tur viss iet uz grunti, tāpat kā bijušajā bistro, kas manuprāt bija tīrākā izgāšanās jau no pašas atvēršanās dienas, tad Talsi pagrima un tagad grimst Ventspils!Vai tad tiešām cilvēkos ir jārāda tāda vecmāmiņa ar divkilogramīgiem maisiņiem zem acīm, ķerkstošu balsi un tik netīrīgām rokām(pilnīgi nosit apetīti, fui)???Ventspilī tiešām vairs nav simpātisku meiteņu?Un ēdiens, ja par salātiem jūs saucat 2 tomātu šķēlesun 3 gurķu ripiņas, tad iesaku apmeklēt pavārskolu.Un nelieciet soļankai tik daudz citronu un piparu!Nu, vai Jums Rozīša kungs nebūtu laiks iet pensijā, jo ka izkatās ka galīgi netiekat ar darbiem galā!

P.S. visu cieņu Talsiem, malači, turaties, pašlaik labākie:)

O

R Rozīšakungs 17.02.2011

Nepatīk? Ko tad velcies vēl uz maniem kantoriem? Sēdi mājās un vāri auzu pārslu biezputriņu, aita! Mācīs vēl te mani, kā dzīvot!

č ČangalsPleška 17.02.2011

Ponjala, su4ka!

A Aija 17.02.2011

Sen jau vajadzēja, telo tik gudro un skraida apkārt, itkā butu bikses pietaisījis un mājās nav ūdens, lai pakaļu nomazgātu!phe, kauns būtu pie tada strādāt(puke)

O olinja 17.02.2011

njā, lamāties Jūs makats, kolā laikam uzņēmējdarbības vietā iemācījāties, nu vismaz kko esat iemācījies.:)

M Mellais 17.02.2011

Rozīt, tu esi sprogains pagrimis auns. Kauns par tavām Ventspils vecajām aitām! Ko par to domā U. Boitmanis?

Z Zinaida 17.02.2011

Zdravstvui Čangal!Kak prozivae6?Kto tebja nau4il tak krasivo rugatsja?Nu prjamo kak raiskaja pti4ka!

U U.Boitmanis 17.02.2011

Mellais, shut up! un nebāz savu punķaino knābi nesavās darīšanās!

M Mellais 17.02.2011

Boitmani! Iznāk, ka arī Tu esi palicis vecs un sekls. Paskaties pats uz savu knābi.

R Rita 18.02.2011

heheee, taa vecmaaminja jau arii taisa est.Roziitis tagad ar labdariibu nodarbojas, pulcee pie sevis omiites.viegli dabuujamas, un kaa saka, jo vecaaka, jo prasmiigaaka!:D

P.S. zeel tik ka shai patraapiijushaas nepareizas prasmes:D

K KKKas 20.02.2011

Pagrimuši ir cilvēki, kas te tās stulbības raksta, nevis iestādes ;)

M Malva 20.02.2011

Susi! Ja kāds ir pagrimis, tad tikai Tu pats(-i). Bez iemesla jau neviens neko sliktu par kādu uzņēmumu nerakstīs. Cik ir dzirdēts, tad Rozīša kungs nemēdz uzklausīt darbiniekus, bet tikai vienu cilvēku, kura objektivitāti bieži vien var apšaubīt. Kā viņš var izskaidrot faktu, ka vadošais darbinieks katru nakti pavada kafejnīcas telpās?

D desa 20.02.2011

Čau, ANIKA!!!

M Malva 20.02.2011

Paldies, desa! Nezināju, ka man tāds vārds.