www.sudzibas.lv Stender's Pica Kaķis un ēdiens

Stender's Pica - Kaķis un ēdiens

Tuvojoties Talsu Stender's picērijai, pirmais,ko var ieraudzīt ir kaķis, kuru uztur pašas picērijas darbinieki. Viņš tiek gan pabarots,gan padzirdīts, un nu jau ir pieradis brīvi atrasties picērijas telpās. Lec uz krēsliem, galdiem un uzbāžas klientiem. Paši darbinieki brīvi kaķi nēsā uz rokām, lai izdabūtu to no ēdnīcas. Pēc tam ar to pašu apģērbu apkalpo klientus un pienes ēdienu. Un,ja vēl ēdienā atrod kaķa spalvu, jāsāk apdomāt, vai ir jēgas apmeklēt šo ēstuvi. Arī ēdiena kvalitāte ir ļoti slikta - no picām metas nelaba dūša, citreiz šķiet, ka picu sastāvdaļām ir beidzies termiņš. Dažus gadu atpakaļ šeit bija tik garšīgi, bet tagad labāk ir ēst citur, ne Talsu Stender's picērijā.

P

P Postaler 26.11.2015

saki, ka negaršo un uz korķi rauj, bet ko tad tu tur ej ēst?

N Niknaanorigas 27.11.2015

Ja nepatīk neej, man nekad nav bijis pretenziju pret dzīvniekiem, lai kur arī viņi būtu. Diemžēl tāds viņiem liktenis...

A Aigars Puķītis 07.11.2016

Šo kaķi,iespējams tu vai kāds no taviem čomiem ir pametis un kur tad viņš lai paliek pēc tavam domām? Kaķis un suns ir cilvēka labākais draugs un viņš varbūt ir tīrāks par dažiem labiem apmeklētājiem