www.sudzibas.lv Stender's Pica Ilga jāgaida ēdiens

Stender's Pica - Ilga jāgaida ēdiens

Vakar, 16. Augustā iegriezāmies kafejnīcā Stenders Kuldīgas centrā. Pasūtījām maltīti trijiem ap 14.15, ar mums kafenīcā bija kopā 3-4 galdiņi (kopā ap 12 cilvēkiem). Vispirms ar alu kopā pasūtītie grauzdiņi atnāca pēc 50 minūtēm, viesmīlis aizbildinājās ar sanitāro pārbaudi. Pēc 1h 20min gaidīšanas atkal nolēmām jautāt, cik tad ilgi būs jāgaida, jo bijām nolēmuši iet prom. Piegājām pie letes un jautājām viesmīlim, kurš uzreiz devās uz virtuvi, kur pavāre atbildēja, ka jāgaida vēl 15-20 min, bet viesmīlis iznākot ārā un domājot, ka sarunu neesam dzirdējuši, solīja mums ēdienu jau pēc 5-8 min. Pēc 15 min ēdiens beidzot ieradās, bija skaidrs, ka tikai viena no trim porcijām ir svaiga - abas pārējās bija ar sakaltušu garozu un tās acīm redzami bija uzsildītas mikro viļņu krāsnī.

Pats ēdiens ļoti negaršīgs:
1) Gaļa - Pārcepta, izcepta nevienmērīgi, liellopu gaļa šķiet ir bijusi sagatavota pirms stundas, bet tad pirms došanas laukā, atkal uzsildīta mikro viļņu krāsņi.
2) Mērce - medus un tomātu mērce ļoti atgādināja vienu no Spilvas sērijas. Mārrutku mērce ļoti garšoja pēc vāja sauce Hollandaise izpildījuma.
3) Salāti - vnk, kāposti, uz kuriem uzliktas divas tomātu un viena gurķu šķēle.
4) Kartupeļi - vēl ciešami - salīdzinot ar visu pārējo.

Viesmīlis neatvainojos ne par vienu no episodēm.

Ārkārtīgi slikta apkalošana - ceru, ka tiešām sanitārā pārbaude pie viņiem atnāks.