www.sudzibas.lv Stender's Pica drausmīgas picas

Stender's Pica - drausmīgas picas

Stenders piecērijā ir palikušas ļoti negaršīgas picas,visas reizes ir gadījusies jauna pavāre, vai nu praktikante vai kā, bet nu pārbāztas ar sastāvdaļām līdz ar to nav izcepušās, siers par daudz, viss pa daudz, no tās vienas vidējās picas var uzaisīt divas, esam visi ļoti neapmierināti un nesaprotam par ko maksājam.

N

J jaunnais 20.01.2015

kur tad tas ir redzets, ka sūdzās, ka uz picas ir par daudz viskautkā? Es gan esmu ar to apmierināts un pasaki, lai pacem ilgāk.

Ontūns 21.01.2015

Kas jūs tie visi esat neapmierināti? Tu un tavs kuņģis?

A Azik99 26.01.2015

Man atkal ir pāriecība, ka jebkurš picas ēdājs būtu priecīgs, ja viņam uzliktu vairāk sieru, desu, sēnes utt. Jums nepatīk, nu nepērciet - izvēlieties rīsus ar dāzrzeņiem... :)

T trakotais 26.01.2015

panem ūdeni un skaties uz lieo picu, viss būs labi

L Ligita Kolāte (Taube) 02.02.2020
Neatbilstība!

20.12.2019. picērijā pasūtīju OMAS picu promnešanai-pirmo reizi bija tik nebaudāma,tāpēc,saņemot,neiedomājos paskatīties.Izskatījās,kā aizsalis siera dīķis,kur zem "ledus vāka" kaut kas nedaudz rēgojas!SKUMJI!Ligita.

S Sudzibas.lv Admin 26.09.2020