Stender's Pica - .....

Biju loti sarugtinats sestdien apmeklejot piceriju.Aizgaju, pasutiju picu, itka nebija daudz cilveku, bet picu nacas gaidit ta pailgi un kad es vinju beidzot sanjemu ta bija pavesa:(bet galvenais bija tas, ka meitene kura nesa picu, laikam bija tikko un ta oda pec cigaretem:(butu vismaz kosleni panjemusi.Bet ta viss ir lieliski, ljoti garsigas picas un vienmer smaidigas meitenes, prieks ka pie mums ir tada picerija:)

P.S.Aizmirsu piebilst, lai iemaca sai meitenei pasmaidit, citadi stav pie letes tads bubulis.

B baiba 14.06.2010

Patiesībā ir kā ir! Nav smaida, jo daži labi cilvēki, pasūtot kaudzi ar gardumiem, pret to officianti izturas kā pret niecību. Tonis slikts, nepatīkams. Protams smaids pazūd. Apkalpo ideāli bet atlikumu Tev neatstāj. Sāpīgi un ar laiku pazūd lielā cieņa.
Un ne jau tā meitene to picu gatavo. Nevar jau zināt, ko viņi tur dara.
Esmu dzirdējusi, ka daudzās picērijās tur jaunie kas strādā, bieži jaunāki gados, tur vispār ākstoties un ēdot pa gabaliņam ja vēlas. Kolu arī padzer.
Nu, nezinu, vai ir labi gaidīt tik ilgi!

L Ligita 14.06.2010

Par to smaidīšanu vēl tā, ne visiem gribas smaidīt :) bet smirdēt pēc pelnu trauka apkalpojot cilvēkus ir galīgi nepieņemami, kā var zināt, vai vispar rokas mazgātas!

M Maija 14.06.2010

Domaju, ka saja gadijuma smaidam butu jabut, jo tu strada cilveku apkalpojosa iestade!Ja esi izlemis sur stradat, tad tev ir japrot apvaldit savas emocijas, un pret katru klientu jaizturas laipni, pat ja vins to nav pelnijis!Nu domaju, ka, ja klients neatstaj atlikumu, tad tu vienkarsi neesi pietiekami labi vinju apkalpojusi, jo tas tacu nav restorans, kur obligati jaatstaj dzeramnauda!!!
Un cik gan pievilciga var but oficiante, kura smird??????Boja tikai uznemuma slavu!

. .... 14.06.2010

Maija---> pastraadaa pati ar cilveekiem kuri par katru aizkjershanos vaino oficiantu un gribeeshu redzeet cik plati samidiisi.
Piipeet vispaar nevajag :D

M Maija 14.06.2010

Tur jau ta lieta, ka esmu stradajusi, tapec zinu cik riebigi var but klienti, bet ja proti savu darbu, tad smaidisi, kaut domas vinjus lamasi!!!

: :( 14.06.2010

Ja, ari es ar draugu bijam aizgajusi uz piceriju, jo gribejas kadu garsigu picinju.Iegajusi domajam, kadu picu nemsim, bet pa to laiku pie kases saka pulceties jauniesi un sudzeties, ka neesot sanemusi savu pasutijumu.oficiante izskatijas loti nelaipna un stridejas ar klientiem.sapratam, ka pusstundas laika pie picas netiksim, tapec aizgajam!Jasaka, ka tik nesimpatisku cilveku satiku pirmo reizi, varbut tiesam vajadzetu iemacities smaidit, nevis piepust vaigus smirdet pec cigaretem!un varbut ari mazak est picas:D

. .... 15.06.2010

:(---> Ja jau cilveeks tagad nemaidiis vinjsh uzreiz ir nesimpaatisks. Tieshi shitaadu viizdeguniigu klientu deelj oficiantem/iem negribas smaidiit, veel jo vairaak ja redz ka ir daudz klientu--kur tad tu lien ir veel arii citas iestaades.
Vispaar suudziiba bija par smeekeeshanu tapeec nav jaaizskar cilveeks .

K Katt23 15.06.2010

Smaidi jo varbūt tieši tavā smaidā kāds iemīlēsies un tad var strādāt ar cilvēkiem.
Es zinu kā tas ir jo 4gadus daru to dienu no dienas. Ir cilvēki kam nepatīk ka pārdevēji uzbāžas tad arī pasmaidu un neapmūlstu bet turpinu sarunu, neatceros savā praksē tādu gadījumu kad kāds būtu aizgājis neapmierināts:)

. .... 15.06.2010

Pieļauju, ka visam par ko šeit tiek izteikti pārmetumi, ir kāds racionāls pamatojums. Nu nevar cilvēks smaidīt 24/7, dzīvē gadās visādi - emocionāli pārdzīvojumi, fiziskas traumas un vēl rinda citu apstākļu. Pēc visa šeit teiktā sanāk, ka oficiantei jābūt ar modeles augumu, bez kaitīgiem ieradumiem, ar dzīvi apmierinātai un galu galā vienaldzīgai, lai spētu saglabāt savu smaidu. Bet ko tad, ja problēmas ar veselību, tuviniekiem, nenākt uz darbu, tikai tāpēc lai nebojātu dienu arī citiem? Nu var jau arī tā, bet arī apmeklētājiem varbūt jāpiedomā. Kur nu vēl šeit publiski ķengāt par izskatu un nesimpātiskumu, varbūt viņa pati tagad lasa, ko esat sarakstījuši un kā tad, lai iet atkal uz darbu, lai smaidītu?

: :( 16.06.2010

Paris jauniesi un vel divi parisi, vai tas skaitas daudz?Nu varbut mana komentara delj vina saks piedomat pie sava izskata, un ricibas!ari manieres varetu uzlabot!

V vilis 16.06.2010

Pec savas pieredzes: ja busi laipns un smaidīgs pret oficiantem, tad vinas arī pret tevi bus jaukas un smaidīgas, un ja apmekletajs ienak un sak savas negatīvas emocijas uz visiem izgast, tad lai vins negaida pozitīvu attieksmi pret vinu.
piebilde: nekad nesu stradajis par oficiantu.