www.sudzibas.lv Stender's Pica Briesmīgs personāls

Stenders Pica - Briesmīgs personāls

Esot savā dzimtajā pusē, ar ģimeni apmeklējām Stenders picēriju Saldū, un nācās secināt, ka nekas īsti uz labo pusi yir nav mainījies. Personāls kā vienmēr briesmīgs, neskatoties uz to ka sen jau nomainījies 101 reizi. Par cik bijām svētdienas rītā, tad picērija bija patukša. Ienākot šokēja bārmene-viesmīle, kura bija izlaidusies uz soliņa pie galda ar kājām uz soliņa. Man jau nav žēl, bet nu tur pēc tam sēdēs kāds klients ar savām drēbēm. Meitene neko nesatīrīja pieceļoties Bet vislielāko šoku manī radija personāla attieksme. Pēc mums ieradās vēl cilvēki, un meitenes aiz letes nekautrējās rādīt ae pirkstiem uz klientiem, sačukstēties par konkrēto klientu un skaļi zirgoties. Nedomāju ka tā uzvedas apkalpojošais personāls.