www.sudzibas.lv Stender's Pica Briesmiga apkalposana

Stender's Pica - Briesmiga apkalposana

Pagajuso svetdien ar gimeni biju aizbraucis uz Ventspili, paslepot un atpusties.Pec jautras dienas uz kalna nolemam iegriezties kafejnica lai ieturetos.Bija apmeram pari septiniem vakara, kafejniica tuksaneviena cilveka.Ta nu mes iekartojamies un gajam pie apkalpotajas pasutit edienu, un tad nu sakas!!!
Puse edienu kas uzrakstiti beigusies, nu beigas izkaulejam karbonades, labi vismaz ka bernu picas nebija beigusas:)
Kad dabujam pasutito edienu, bijam soka par tik mazam un nepievilcigam porcijam, gala vel piedevam bija neizcepta, pusjela un parsalita:(kad ludzu lai man nomaina porciju, man atbildeja, ka lai edot to kas ir, jo galja esot beigusies!berniem picam visa apaksa sadegusi, ka pilnigi nevareja ieest.Beigas mes bijam tik dusmigi, ka apmeram divdesmit minutes stridejos ar apkalpotaju un vel vienu meiteni par naudas atdosanu, jasaka godigi, tik loti pazemots nebiju vel nekur:(
Ieteiktu ar steigu nomainit personalu!!!

G

R ruslans 10.03.2010

Man tada paa bija situācija Bauskā, es ar ģimeni aizbraucu apstaigājam pilsētu, iegājam kafejnīca pie Pilskalna, tur mums iedeva veco kartupeļu biezputru, kura bijā zilā krāsa ar vistu, kad prasijam visu samainit tad paskatijas šķībi un nnegribot uzlika citu biezputru, bet lai nebojātu labu noskaņojumu mēs devamies prom un paēdam cita kafeinīca pie pasta ļoti garšīgi un labi.