Stender's Pica - Apkalpošana

Labdien!
Vēlējos izteikt savu neapmierinātību par "Stender's pica" apkalpošanu Kuldīgā 08.06.2013
Kā man zināms, darbā ir pieņemtas jaunas viesmīlesbārmenes. Apkalpošana tiešām briesmīga, ieraugot sejas izteiksmi, rodas iespaids, ka viņas ir piespiestas strādāt, nevis strādā labprātīgi. Pasūtījām ar draudzeni picu, viesmīle teica, ka būs jāgaida diezgan ilgi, jautājām, cik ilgi, viņa nemācēja atbildēt, un pie kases, runāja ar savu kolēģi, ka picu cepēja būšot dusmīga, ja viņai būs jācep tik daudz picas, jo pasūtījumu laikam bija daudz. Vai tiešām klientiem ir tādas lietas jāklausās,jādzird? Es tomēr par to maksāju naudu, un man patiešām ir vienalga, vai picu cepēja dusmosies par to vai nē, esmu taču atnākusi paēst, nevis klausīties darbinieku problēmās utt.
Pasūtīju makaronus ar sieru, un jau kuro reizi pēc tam, kad pasūtu kaut ko, kur sastāvā ir siers, man ir slikta pašsajūta pēc tam, un, cik esmu dzirdējusi, ne man vienīgai tā ir. Silts ieteikums- NOMAINIET SIERU!! :)