www.sudzibas.lv Stender's Pica lēna apkalpošana

Stenders Krogs Kuldīgā - lēna apkalpošana

Pēc jauki pavadīta laika Kuldīgas gada tirgū, nolēmām iedzert kafiju un kādu nieko ieēst ēstuvē ar nosaukumu "Stenders" . meitene kas mūs apkalpoja, nebrīdinot ka būs ilgi jāgaida, pieņēma pasūtījumu un pazuda. Tā kā bijām pasūtījuši divas porcijas ar salātiem, vienus frī kartupeļus un divas porcijas kartupļu pankūkas, cerējām uz drīzu paēšanu. Taču salātus, mums ar vīru, atnesa pēc stundas gaidīšanas, bērnam frī kartupeļi tika atnesti vēl pēc 20 minutēm. Pats trakums sākās ka vēl pēc laba laika tikai vienai no mūsu mammām tika atnestas kartupeļu pankūkas. Bet kur palika maltīte otrai mammai??? Pēc laba laika jautājot kad būs otra porcija, metene paziņoja ka virtuvē ir apjukums un ka pankūkas būšot pēc stunda!!! Tāda sajūta ka virtuvē strādā ugunsgrēka Mildiņa, viena pati un ar vienu pannu. Tā arī pankūkas nesagaidījuši palūdzām rēķinu. Nesaņemot atvainosanos un saņemot rēķinu kurā bija iekļauta arī apkalpošanas procenti bijām šokā. Neko tādu nekad un nekur nebijām piedzīvojuši. Ja jums vēl negribas ēst, droši dodieties uz krogu Stenders, kāmēr gaidīsiet būsiet jau badā.Paldies!!!

F