www.sudzibas.lv steidzigi Ieva Rogenbauma

steidzigi - Ieva Rogenbauma

Ludzam atsaukties visus kas pazist Ievu Rogenbaumu - si cilveka atrasanas vieta varetu but rigas rajons. cilveks tiek steidzigi meklets par izkraptiem 450ls
Ludzam atsaukties visus kas var palidzet ar informaciju kur atrast so cilveku. busu pateicigs par jebkuru informaciju.

G

M monika65 15.09.2015

Ieva Rogenbauma ir zagle, narkomāne, trīs bērnus pametusi māte, kura aizvien vēl nodarbojas ar zādzībām un citādiem kriminālnoziegumiem. ir fakti. arī pšlaik par viņu Salaspils policijā ir ierosināts kriminālprocesss pēc Kl 180.panta 1.daļas. bet tie vēl ir tikai ziediņi par šo cilvēku

E [email protected] 11.05.2019

ta nav patiesiba.viņai neļauj dzivot viņas bijušais dzives biedrs,ar berniem neļauj satikties.elvis pats ir narkomans ,bet bernus audzina viņa māte,paldies lies viņai.laba sieviete.

ja gadijuma šo lasa ieva,tad atsaucies,zini kas vienmer tevi gaidu un uztraucos.zvazni tel atceries,jo es dzivoju citur.mes milam un gaidam ziņas no tevis.nebaidies nenoviena.