STEEL STYLE / TERAUDS SIA - nepilda saistibas

Viktors, telefons +371 27831669 izstadīja priekšapmaksas rēķinu no kompānijas Steel Style SIA, saņēma naudu un izpildīt saistības noteiktaja laikā atteicas laika trūkumā dēļ un naudu 650eur atpakaļ neatgriež. Par darbu bijā sarunāts uz vietas Rīgā, Matīsa ielā 92. Firma tika atrasta caur slūdīnajumu uz ss.lv, kur bija pakalpojumu apraksts, kā arī dota weblapa www.terauds.lv Rēķinu izrakstīja no firmas Steel style SIA. Projektu vadītājs ar tel. +371 25155866 no firmas 4R SIA kura atrodas pēc adreses Rīga, Matīsa iela 92, weblapa www.terauds.lv zina Viktoru, kurš krāp naudu, jo pirms rēķina apmaksas viņš teica ka Viktoru zin, kā drīz būs uz darbas.. Esiet uzmanīgi!

V

T teterpeecha 23.04.2015

No manis paņēma 2 m;enešus atpakaļ naudu 750 EUR, tā arī neatgriež naudu un nepilda apsolīto. Tieši tā pat 4R telpās paņēma naudu sakot ka viņam te ir cehs. 4R darbinieki izskatās ka šo blēdi piesedz.

J J.A. 12.03.2016

Tieši tāpat. +371 25155866 - Juris Paeglis. Naudu paņēma un palūdza, lai visu samaksā un joprojām nav pabeigtas margas un kāpnes. jau 4 mēneši. Telefonu neceļ, pa retam atbildēja uz sms - laika nav, materiāliem brauc pakaļ. Uzmetējs. Nevienam neiesaku tos uzmetējus.

B Batlers 09.04.2016

Tas jau vēl sīkums. Mēs uz "4R" tam pašam Viktoram tel. 27831669 pārskaitījām 50% par kāpņu izgatavošanu 07.04.2015
Līdz šim vēl sola trepes uztaisīt nu jau viņa brālis Juris tel. 25155866.
Jau otrs gads aizgāja bet Jūs sakāt 4 mēneši. Vēl drusku par ātru satraukties. Viktors laikam aizbraucis uz Āfriku meklēt metālu