www.sudzibas.lv Startours SIA Neatdod naudu par pārceltu ceļojumu

Startours SIA - Neatdod naudu par pārceltu ceļojumu

19.07.22 iegādājos no SIA Startours ceļojumu "Ziemeļitālijas mozaīka" 10 dienas, sākums 3.09.2022, jo man septembrī ir atvaļinājums. Man tika atsūtīts rēķins par EUR 520, kurš jāapmaksā 3 dienu laikā. Samaksāju EUr 100 22.07, pārējo summu 05.08 un gaidīju savu ceļojumu. Pēkšņi 19.augustā saņemu nesakarīgu īsziņu bez garumzīmēm un pieturzīmēm un e-pastu ar tādu pašu tekstu, ka ceļojums pārcelts uz 1.oktobri it kā ugunsbīstamības dēļ un no maršruta izņemta Zalcburga. Man šāds laiks neder, jo atvaļinājums būs beidzies. Par naudas atdošanu ne vārda, vienīgais piedāvājums pārcelt braucienu uz Bavāriju (6 dienas EUR 350), kurš arī paredzēts septembrī (sākotnēji šis brauciens bija paredzēts jūlijā, pēc tam pārcēla uz septembri). Kad pārgāja pirmais šoks, zvanīju uz firmu, ka vēlos naudu atpakaļ, lai nopirktu citu ceļojumu. Tika apsolīts naudu atdot nākošajā nedēļā. Tā kā neko nesaņēmu, zvanīju atkal. Darbiniece man pateica, ka neatceroties, ko viņa man solījusi un ka naudu atdošot pa daļām (!) gada (!) laikā. Uz e-pastiem arī šī firma neatbild.
Tā nu man ir sācies atvaļinājums, bet nav ne ceļojuma, ne naudas par ko nopirkt citu.
Vienkārši gribu brīdināt citus par šo tūrfirmu, padomājiet divreiz, pirms pērkat ceļojumu no viņiem.
Vēl pieminēšu, ka iekomentēju FB pie viņu Itālijas ceļojuma reklāmas par naudas neatdošanu, komentārs tika dzēsts un es bloķēta, lai nevaru ierakstīt pie citām reklāmām. Forša attieksme pret klientu!