www.sudzibas.lv Starptautiskā kosmetoloģijas koledža Koledža nav ieinteresēta studentos un liek mājas lapā viltus informāciju

Starptautiskā kosmetoloģijas koledža - Koledža nav ieinteresēta studentos un liek mājas lapā viltus informāciju

Nekompetentākā skola kāda redzēta! Esmu 2. Kursa studente studiju kursā “ārstnieciskā masāža”. Visu studiju procesu mācoties, esmu vīlusies kvalitātē. Masāžu praktisko nodarbību dramatiski maz, skola mūsu sūdzībās neieklausās, problēmas risināt nevēlas, nav vispār ieinteresēti. Visi studenti gaidījām prakses sākumu, lai beidzot pilnvērtīgi spētu masēt un iegūtu tiešām vērtīgu pieredzi ārstniecības iestatēs. Visus šos 2 gadus jau biju pieradusi pie skk nekompetences, bet sākot meklēt prakses vietu, esmu šokēta un bezizejā! Man draud nepabeigt šo skolu, tikai dēļ tā, ka ārstniecības iestādes atsaka iziet studiju praksi, jo mūsu skola nav ieinteresēta, lai mūs paņem praksē. Skola savā mājas lapā reklamē, ka šo studiju kursu beidzot, mums būs jāiziet prakse ārstniecības iestādē, piedāvājot dažas tādas vietas savā sarakstā. Un te sākas jautrība, kas turpinās jau mēnesi manā dzīvē un neļauj normāli gulēt. Izrādās, ka skola mums nodrošina tikai 1 nedēļu ārstniecības iestādē. Tālāk liek pašiem risināt savas problēmas, jo kā izrādās, prakses vietām skola maksā, bet par pilnu praksi skola maksāt negrib, līdz ar to, nodrošina tikai 1 nedēļu no 3 mēnešiem! Esmu apzvanīJusi teju visas Rīgas med iestādes, ar lūgumu mani paņemt. Tiklīdz kāds apstiprina un sarunas tiek pie līguma slēgšanas, uzreiz prasa samaksu (jo neviens darbinieks par brīvu ņemties ar studentu nevēlas) . Uz ko skola atbild, ka nemaksās vairāk nekā par 1 nedēļu. Esmu šokā un nezinu ko darīt un kur vērsties. Sarunas ar skolu bezjēdzīgas, visiem vienalga, piedāvāju pati samaksāt, bet iestādes Saka, ka tas ir jārisina skolai nevis studentam. Ko darīt? Kur iet tālāk? Es nezinu… esmu izmisumā. Tik ļoti gaidīju prakses sākumu, bet skola met studentiem akmeņus. Dēļ šī visa draud skolas nepabeigšana vai atrast kādu, kam vnk samaksāt un neiet praksē. Bet es tā negribu! Es gribu praksi! Gribu strādāt med iestādē, bet skola nav ieinteresēta un negrib palīdzēt šo izrisināt! Daudzas iestādes ir gatavas ņemt, bet grib runāt ar skolu, lai izrunātu visas finansiālās saistības, kā to dara pārējās skolas šajā nozarē. Skola kategoriski atsaka un piedāvā iet praksi Spa salonos! Nopietni!? !? !? Ārstniecisko masāžu atnācu studēt, lai ietu strādāt Spa salonā? !? ! Man ļoti žēl, ka neatradu nevienu atsauksmi par šo skolu pirms iestājos, bet kā pateikts no med iestādēm, mēs neesam vienīgie studenti, kas te mācās un ir problēmas atrast prakses vietu! Man ir kauns, ka es šeit mācos! Nevienam nekad dzīvē neiesaku iet te mācīties! Un es neesmu vienīgā ar tādu uzskatu!