Star Wash automazgātuve / AI holding SIA - Ķīmiskā tīrīšana par kuponu

14.05. iegādājos Star Wash automazgātuve / AI holding SIA kuponu atlaiders.lv 21 LVL vērtībā par ķīmisko tīrīšanu automašīnai. Kuponu uzdāvināju. Cilvēks pierakstījās uz 22.05. plkst. 8:00. Vēl plkst. 9:00 neviens nebija ieradies, kad beidzot, vairāk kā pēc stundas ilgas gaidīšanas, sagaidīja personālu, auto tika pieņemts. Atbraucot vakarā pēc auto izrādījās, ka nekas ar viņu nav izdarīts, uz ko personāls atbildēja, ka neesot bijis laika. Cilvēks, kuram kuponu uzdāvināju, bija apbrīnojami pacietīgs un deva vēl vienu iespēju - šodien, 24.05., bet atkal jau atbraucot uz plkst. 8:00, kā bija runāts, neviens uz vietas nebija un telefons netiks celts, pagaidījis 20 min., aizbrauca prom. Briesmīgs serviss! Ieteiktu Jums turpmāk nesadarboties ar šo kompāniju. Smieklīgājais bija aizbildinājums otrajā reizē, kad pa dienu tomēr izdevās viņus sazvanīt - esot pazudusi servisa atslēga. Uz manu jautājumu, vai telefons arī bija pazudis, ka nevarēja pacelt, nevarēja neko atbildēt.

A AK79 24.05.2013

Jaa, labs, no seerijas - naudu esam jau sanjeemushi, ko veel straadaat, jaaskataas naakamais Peso ieneseejs.

G gepards 25.05.2013

Sveiki!

Pacietību šajā vietā tiešām vajag lielu. Arī tur biju nesen...ar kuponu, lai gan man liekas, ka ar kuponu tur nav nekāda sakara.
Zvanīju, sarunāju no rīta...ok..atvedu, visu pieņem. Tad man zvana pēc pāris stundām un saka - šodien nevaram, jo darbinieks esot saslimis. Ok...kam negadās..Braucu otro reizi - dotais darbinieks vairs nestrādā - bet ok..gan jau jūsu mašīnu iztīrīsim, izžāvēsim. Atbraucu vēlu vakarā - mašīna nedaudz patīrīta(tiešām nedaudz, jo vēl tagad redzu, ka ir vietas, kur ir netīrs, kuras uzreiz nepamanīja pustumsā), smird, protams, neizzāvēta + tam visam man ir pazudusi salona detaļa - plstamasa uzmava sēdekļa regulētājam, kuru, protams, neviens nevar atrast...
Es no turienes aizlidoju..nedod dievs nokļūt tādā vietā. Nevienam nesiesaku..jā - ar kuponu izklausās lētāk, bet reāli sanāks krietni dārgāk, kad vajadzēs salonu vēlreiz tīrīt!!!

N neapmierinatibanr1 13.06.2013

ja, pacietibu si vieta tiesam prasa. ari iegadajos kuponu. biju pierakstijies uz noteiktu laiku, ierados noteiktaja laika, viss kartiba, nododu auto. saka, ka varbut auto bus minutes 10 velak neka planots, viss kartiba, nebij jasteidzas, varu pagaidit. ap norunato laiku, kad it ka auto vajadzetu but gatavam, zvana un saka, ka auto bus gatavs pec 15 minutem. ierodos, protams auto vel ne tuvu nav pabeigts, solito 15 minusu vieta beigas ir pagajusi pusstunda. auto sanemu, radas iespaids, ka tirita ir tikai salona grida un bagaznieks. citas vietas manami netirumi, kaut kur redzams, ka it ka mazliet tirits, bet vel slapjs un tapat netirs. ari putnu sudi no loga nebij kartigi nomazgati. rezultata secinu, ka sis nedaudz vairak ka pusotras stundas laika es pats savu auto butu iztirijis un nomazgajis daudz labak un letak un vel ietaupijis laiku, jo domaju, ka darbu, ko vini paveica, mierigi vareja izdarit viens cilveks 45 minusu laika. ari pirms manis redzeju, ka viens klients sudzas, ka auto nav kartigi iztirits. nu, ko lai saka, ta sev lojalus klientus neiegusi. bet laikam jau, kamer ir kuponi, bizness iet no rokas.

L lakre 13.11.2013

Man nebija nekādu kuponu, vienkārši par pilno samaksu ievedu vakarā nomazgāt auto, izsūknēt un tā teikt uz pucēt, kamēr iepērkos veikalos.
Nu iznākot, man bija neliels šoks, jo auto tad it kā tīrīts, kaut arī paklājiņi mitri, BET... mašīnai nedarbojas ne signalizācija, ne pultis strādā. Tā kā atslēga neslēdzās, jo durvis agrāk kāds bija mēģinājis lauzt. Tad vienmēr slēdzu tikai ar pulti. Nu tā - stāvu un skatos, kā iepirkties veikalā, ja mašīnu jāatstāj vaļēju uz to laiku.
Tā kā citu variantu nebija, viņi visu apskatīja, savu vainu ūdens saliešanā sistēmās noliedz, tad noliku zem viņu kamerām tā teikt, paņēmu vērtīgāko līdzi un gāju iepirkties. Kad atgriezos, nomainīju bateriju pultij, ko viņi ieteica. Nekas protams nestrādāja, un braucu mājās, un vēl 2 diennaktis negulējusi apsargāju auto pie mājās stāvlaukuma, ik pēc pusstundas liekot modinātāju, lai pārliecinātos, ka auto vēl nav aizstumts.
Nākamajā nedēļā protams, tas automazgātuves prieks man izmaksāja vēl 75LS, par centrālās atslēgas elektr.sist.nomaiņu.
Tā kā esmu pie viņiem kā klients uz neatgriešanos.
Tagad meklēšu jaunu mazgātuvi, kur nehaltūrē.