STAFFING SOLUTIONS - ALTEYA - KRAPSANAS

JELENAI SABLINAI tagad ir jauns segvards - ANNA. " Anna" no Sia "STAFFING SOLUTIONS" License 21/2010 ir atkal draugos salikusi sludinajumus un "aizmirsusi" parakstities. Neuzkeraties, ja raksta, ka nevajag valodu, un ka vel vajag. Valodu nevajag tapec kad, lai neko nevaretu pateikt un tu butu ka vergs. Vairak inf. pa tel. +447586597840., vai +447407390865.

I

A APKRĀPTĀ 05.11.2010

Arī es tāpat tiku apkrāpta caur šo firmu. Nosaukumu tā maina ik pēc 2mēneši. Kāpēc ja godīga darbība? No kā jāslēpjas ? Un tas ko raksta Olga un Iruta ir 100 punkti taisniba. Papildus infa 20313275.

V valerijis 12.11.2010

STAFFING SOLUTIONS - ALTEYA- nevaru saprast cik zemiski ka ja pat vajag mainit sev vardu ša firma, kas pa cilvekiem tur strada, ???
vispar lasu par šo firmu un domaju ka tik daudz raksta un sudzas - ka tika neželigi apkrapti, ,

N Natalja 31.01.2011

STAFFING SOLUTIONS teperj zaregestrirovan na ANATOLIJA SABLINA.u nih vidatj semejnij podrjad po obmanu ljudej!doverjatj im neljzja!rabotu mogut predostavitj, a mogut i ne predostavitj, i to esli povezjot to za minimaljnuju oplatu.s ziljom takaja ze beda.esli povezjot, to pozivjote tam za be6enie denjgi v gostinice, a potom ewo budete dostavatj denjgi na obratnij bilet v lv.

M Martins 03.02.2011

taa...ar ko sakt...isak sakot esam te kadi 9 dzeki no Latvijas dzivoshanas bus 2 x dargaka maksaa nevis 40 paudi bet 80 paudi nedela, pagatavot neko nevar tikai ir 2 guultas un viss...tatad kopa menesi 320 nonem pa dzivoshanu vien...uzdarbu ved un ar nem naudu nost kas ir 6 paudi pa reizi kopa 120 paudi men...darbs...pirmas 2 dienas pa velti nostradaa ka velns kastes jacila daudz un dazadas pat 15 kg kur loti svarigs ir atrums, jo maksaa minimalo + pec padarita atruma...ja taa kopa sarekina reali sanak taa ka neko nenolpeni pilnigi pa 0 esi...nebrauciet jo nav tam jegas...vairak pat varesit pelnit kaa istabene- tiritajs...

DHL noliktavas vergs