STAFFING SOLUTIONS 21/2010 - KRAPSANAS, MELOSANA

NETICIET SIEM SLUDINAJUMIEM, JELENAI SABLINAI ATKAL VAJAG NAUDU, NEVIENU DARBA DEVEJU NAV PAT ACIS REDZEJUSI, UN PAR APSTAKLIEM, KADOS JADZIVO ARI NEZINA. NO ANGLU MAJAS BUS TIKAI NOSAUKUMS, DZIVOSIET KARAVANAS, KUR TEMPERATURA NAKTIS IR TIKAI +2, DARBS VARBUT BUS DAZAS DIENAS NEDELA, LAI VAR NOMAKSAT 55£ NEDELA, UN KUR VEL ELEKTRIBA UN GAZE, KAS MAKSA ATSEVISKI, ELEKTRIBA 15£ PAR 50kw UN GAZE 25 PAR BALONU. UN LABAIS DARBA DEVEJS RODGERS ACHROFT, ZIDS, KAS PAR 1 PENINU IR GATAVS PARKOST RIKLI. JA KADAM BUSU PALIDZEJUSI, BUSU LOTI PRIECIGA. PAR SO INFORMACIJU NESU PILNU ATBILDIBU, MANS TEL. NUMURS +447586597840. AR CIENU IRUTE.

I

M Megis 26.10.2010

Pati to jau izbaudu 2 nedeeljas, neieteiktu nevienam braukt straadaat uz Angliju caur sho firmu. Tagad naakas mekleet darbu pashu speekiem, esot Anglijaa bez naudas. Muusu pilseetu sauc Hantingdona un sola kartupelju faseeshanu, ja kartupelju shkiroshana uz kombaina ir faseeshana, tad Jeljenu pashu vajadzeetu atsuutiit uz shejieni un iepaziistinaat ar reaalo situaaciju.

O Olga 26.10.2010

Viss kas ir rakstiits, tieshaam ir patiesiiba. Jo mees uzticeejaamies Jeljenai Sablinai no Altejas un Rodzeram Ashfortam no Huntingdonas, Bet rezultata nopelnam tikai lai samaksatu par to auksto karavanu(no ritiem ir tikai 2-8 gradi silts)un nopirkt edienu un vel katru nedelju japerk siltas darba drebes.Jo darbs ir ara, neviss FABRIKA, kas bija mums solits .Un katrs kartupelju lauks atrodas talak no musu dzives vietas-tas nozime, ka vairak naudas jatere degvielai un mazak laika paliek miegam...
varat drosi zvani+447407390865

S staffings 23.01.2011

Nu ta dzeki, kas te ir tagad latvija un doma braukt uz DHL stradat, neiesaku, pasi meginam tikt ara no sitas jobanas bedres!!! lai tai blondajai cukai, kas riga sez varetu pars pendeles iedot, bet vinai jau to nemaz nenojaus, ka dirst tautiesiem nav labi!!!

izskatas jauki 8------13

realitate 5.8pence par vienu kastes panemsa un kastes sver 25 kg
un par katru stundu tev atvelk 75pence, par to ka tev dod darbu te, kurus varbut tu dabusi atpakal, ja labi uzvedisies.
ja ir jautajumi, rakstiet komentaros, pazvanisu jums, tagad esam te kadas 20 galvinas pa 4 istabam smirdiga hoteli WHITE HORSE!!!

S staffings 23.01.2011

Es tai jobanajai pezai, varetu pezu izardit ar cirvi!!!

S staffings 23.01.2011

a man vel ienaca info ka 30janvari var braukt uz laimes zemi!!!
tagad pa 2dienam iebrauca 17 latviesi, pusei jasak stradat pec nedelas, pirma alga pec 3nedelam reali dzekiem 113paundu apmera!!!

stradat var te braukt, ja esat ar mieru, ka pec 2 menesiem sakas pelna ap 500ls menesi

B Braucejs 28.01.2011

Kas tur pa to DHL siki aprakstat kaa tur viss notiek... jus sagaida Steve Hyde vai Kevin Smith un vispar kaa tur viss notiekas patiesiba???

A Artūrs 31.01.2011

Reāla apmānīšna, sasola visādus labumus, bet beigās tāds tukšums vien ir. Mani arī piekrāpa. Pievienojos šiem komentāriem, lai citi cilvēķi zinātu . Mana situācija ir vēl bēdigāka solīja darbu no 10 janvara 2011. gada bet joprojām esmu, bez darba un ienākumiem .

D didzis 03.02.2011

Tā kas tur dzirdēts par automehāniķiem? Parādījies sludinājums no šīs firmas. Izklausās diezgan draņķīgs kantoris!

J janis 08.03.2011

Ar so iestadi ir ta, ka visi kas ir ieradusies uz pikeriem no gada sakuma ir no turienes prom, jo vienkarsi tas nau nopietni rukat, par to, ko tu sanemsi, ja tevi jau neatskaitis pirmajas dienas. Kas tur ta ari notiek. Parasti no 6 kas atbrauc viena ture, del valodas talak netiek 3. ta firma tak reali cakare tada zina, ka saka, ka valodas nevajag un tad jau pec trim dienam, tu doma kur likties, jo tev vairs nau neka... Un tas vai horses uka saimniece ir drausmiga. Vina atnak viena jauka diena un pasaka, visiem parvakties uz citu izstabu jo ta vinai griboties. Neviena skapja, pat tumbacku nau, kur ko nolikt. Vis metajas uz zemes, jo vienkarsi nau kur nolikt. Es pats ar domaju, ka tas vis i sviests, ko raksta, bet kad piedzivoju to sajusma nebiju. Teoretiski, tos 7 pondus var nopelnit, bet tad tev i jalido pa to noliktavu, ko var apmeram pec kada menesa piesausanas pie ta darba.